• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg - Warszawa

baja bongo

New member
Ars Medica, Kraków. Dr Drabina bądź dr Fortuna. Koszt: wizyta - 80zł + zabieg 500zł. O ile chce Ci się tam jechać ;) ale na pewno warto :)
 

MerlinMag

New member
Krzysztof68 napisał:
cóż...
mam nadzieje ze w warszawie znajdzie się coś godnego polecenia :d

zadzwon do centrum medycznego Wola na Ciolka 022 837 83 07. dzisiaj dzwonilem i chcialem umowic sie na zabieg prywatny obrzezania i kobieta powiedziala, ze robia tez przez NFZ. termin na wizyte jest taki sam (czyli pod koniec marca). musisz miec tylko skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. ja w kazdym badz razie ide po skierowanie i bede tam sie umawial.
 

MerlinMag

New member
witam,

dzisiaj zapisalem sie do urologa w CMW na Ciołka. czy moze mi ktos napisac o tej klinice? o lekarzach: dr Michalec i dr Szcześniak? polecacie ta klinike?

dzieki za wszelkie informacje.
 

mruk

New member
Krzysztof68 napisał:
Jak to? z tego co Ty mówisz wynikało by ze IBIS ma ten zabieg refundowany. Dzwoniłem wczoraj tam i okazało się ze nie (koszt 1000zł)

hmmm no to dziwne, bo ja mialem wlasnie refundowany, nic nie placilem. A ponadto w pazdzierniku zeszlego roku pytalem tam z ciekawosci ile kosztuje nierefundowany zabieg, to mi powiedzieli ze 600 PLN. Moze juz zabraklo kasy na refundowane zabiegi :?
 

MerlinMag

New member
mruk napisał:
Krzysztof68 napisał:
Jak to? z tego co Ty mówisz wynikało by ze IBIS ma ten zabieg refundowany. Dzwoniłem wczoraj tam i okazało się ze nie (koszt 1000zł)

hmmm no to dziwne, bo ja mialem wlasnie refundowany, nic nie placilem. A ponadto w pazdzierniku zeszlego roku pytalem tam z ciekawosci ile kosztuje nierefundowany zabieg, to mi powiedzieli ze 600 PLN. Moze juz zabraklo kasy na refundowane zabiegi :?

potwierdzam. IBIS robi tylko platne zabiegi obrzezania za 1000 zl. pewnie nie podpisali umowy na ten rok z NFZ.
 

doubletrouble

New member
Potwierdzam, nie mają na ten rok refundacji z NFZ. Byłem 1-2 tyg. temu.


Czy ktoś poleci jakąś inną przychodnię/klinikę w W-wie, o podobnym standardzie, z refundacją??
Chyba sprawdzę to CMW.
 

mruk

New member
o kurcze, no to nieźle mi sie pofarcilo, skoro 11.02 mialem jeszcze na NFZ. Dzis mam zamiar wybrac sie na kontrole-mam nadzieje, ze nie kaza mi nic placic :?
 
po 1 to chcialbym wszystkich powitac :D to moj 1 post na tym forum ktore mam nadzieje pomoze mi w rozwiazaniu problemu z ktorym pewnie wiekszosc uzywkownikow miala stycznosc...

k do rzeczy:

Gdzie w Warszawie bede mogl przejsc operacje stulejki? Mam nadzieje ze jesli bede musial placic ( na co jestem przygotowany ) to zmieszcze sie w granicach 500-600 zl. Jakie kliniki polecacie i ktorych doktorow?

ehh zbieralem sie do tego ale mam nadzieje ze jakos pojdzie. pozdro :D
 

doubletrouble

New member
Chcesietegopozbyc napisał:
Gdzie w Warszawie bede mogl przejsc operacje stulejki? Mam nadzieje ze jesli bede musial placic ( na co jestem przygotowany ) to zmieszcze sie w granicach 500-600 zl. Jakie kliniki polecacie i ktorych doktorow?
Jeśli chcesz prywatnie, to nie zmieścisz się w tej kwocie - standardowo ok. 1000zł za zabieg.

Ale możesz postarać się o całkowitą refundację z NFZ. Wtedy masz za darmo, opcja ta wchodzi w grę np. w Centrum Medycznym Wola (wygugluj sobie).


mruk napisał:
Dzis mam zamiar wybrac sie na kontrole-mam nadzieje, ze nie kaza mi nic placic :?
I jak było, wizytę kontrolną miałeś jeszcze refundowaną czy już nie?
 

Kuba_wawa

New member
MerlinMag napisał:
witam,

dzisiaj zapisalem sie do urologa w CMW na Ciołka. czy moze mi ktos napisac o tej klinice? o lekarzach: dr Michalec i dr Szcześniak? polecacie ta klinike?

dzieki za wszelkie informacje.

W czwartek miałem zabieg w Centrum Medycznym Wola na Ciołka 30. Przed zabiegiem oczywiście nerwy. Najbardziej bałem się tego przereklamowanego znieczulenia które miało boleć. Coś tam bolało, ale nie było to nic strasznego. Zabieg przeprowadzał dr. Szcześniak. Na pierwszy rzut oka lekarz wydawał się dość dziwny. No ale co tam, nie ocenia się lekarza po zachowaniu tylko jak leczy. A zabieg naprawdę przeprowadził sprawnie. Podobno na sali siedziałem 70 minut, ale z 15 minut siedziałem w sali gdzie się rozbieramy i zakładamy fartuszek i ochraniacze na skarpety. Doktor się przygotowywał do zabiegu. Czas leciał raczej szybko. Jedno co na minus to trochę bolało podczas zabiegu mimo znieczulenia ale myślę że to nie wina lekarza tylko mój organizm tak zareagował a nie inaczej. W jednym miejscu bolało. Ale przeżyłem. Dr. Szcześniak bardzo sympatyczny człowiek. Tylko trzeba się o wszystko pytać. Sam wszystkiego nie powiedział mi. Zapomniałem o wszystko spytać i później z domu musiałem zadzwonić do kliniki do dr żeby o coś dopytać. W poniedziałek o 8:30 wizyta kontrolna. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam CENTRUM MEDYCZNE WOLA ul. Ciołka 30, dr Szcześniak.
 

doubletrouble

New member
Czemu dziwny? Tez mam miec u niego, powiedz co i jak.

A mozesz napisac ile trwa pierwsza wizyta, ta przed zabiegiem, gdy lekarz Cie oglada i kwalifikuje na zabieg? Mam miec ja niedlugo, ale nie wiem czy sie wyrobie z czasem, bo mam ja na 8:45, a na 9:40 ważna sprawa w innej czesci miasta i tak sie zastanawiam... czy rzeczywiscie wchodzi sie w tych ustalonych godzinach, czy moze grube przesuniecia tez wchodza w gre?
 

Kuba_wawa

New member
Czemu dziwny ? Nie no może nie dziwny, ale często rzuca żartami i tak w pierwszym momencie nie wiedziałem czy to lekarz czy nie. Poprostu inaczej wyobrażałem sobie chirurga. Spytał się mnie czy wiem na czym polega zabieg i czy wiem że zabieg ten jest nieodwracalny ?! Trochę mnie tylko zastanowiło po co bym miał chcieć odwracać ten zabieg ?! Nie myśl że nie podobało mi się czy coś, lekarz naprawdę dobry, sympatyczny i panuje miła atmosfera. Podczas zabiegu jak mówiłem że boli, mówił, dobra, poczekamy chwilę, mamy czas, niech znieczulenie zacznie dobrze działać. Potem powiedział że teraz musi oczyścić i powiedział że będzie strasznie bolało. Ale nie bolało. To pewnie był jeden z tych żartów. Przed samym zabiegiem już jak leżałem na stole, spsikał mi penisa jakimś płynem, po chwili czułem takie gorąco jakby się robiło tam.
Co do pierwszej wizyty to ja nie byłem na takiej. Mama pracuje w szpitalu na Banacha i jak miałem stan zapalny (właśnie przez stulejkę) to tam mnie obejrzał chirurg jakiś i powiedział że stulejka. Skierował mnie do szpitala Dzieciątka Jezus (obok pl. Starynkiewicza). Tam miałem mieć wizytę u chirurga który operuję stulejkę. Pojechałem, tam się faktycznie naczekałem dość długo ale to dlatego że rejestratorka nie wzięła początkowo mojej karty a później dała ją na sam dół. Więc czekałem ze 2 godziny. Okazało się że tam nie operują już stulejki. Lekarz tylko mi wypisał skierowanie i powiedział żeby się udać na Ciołka 30 albo na Kaczą i tam zrobią. Wybrałem Ciołka. Babcia zawiozła skierowanie, zapisali mnie na zabieg i tyle. Trochę pokręcone no ale tak u mnie było.

A kiedy masz zabieg ?
 

doubletrouble

New member
Mam na 8 kwietnia coś, do tej pory myślałem, że będzie to wizyta, ale teraz to już nie wiem, może od razu zabieg?

Miałem 2 lata temu zabieg na Kaczej i wtedy najpierw była ta wizyta, umówienie się na zabieg dopiero po niej.
Lekarz obejrzał co i jak, zakwalifikował na zabieg i kazał mi się ogolić (co nie było wtedy dla mnie oczywiste, sam mógłbym na to nie wpaść).
 

pn

New member
Ja również mam pytanie a propos dra Torza. Byłem przekonany, że on wykonuje zabiegi w ramach NFZu, a przed chwilą dzwoniłem do kliniki Ibis i pani powiedziała mi że wizyta kosztuje 100zł...

Czy oprócz tego jest w Warszawie jakiś lekarz, któremu można zaufać i który wykonuje zabieg darmowo?
 

doubletrouble

New member
To nie kwestia lekarza, tylko kliniki/przychodni, jeśli odbywa się to prywatnie a darmowo - w ramach refundacji z NFZ. Po prostu IBIS nie ma już refundowanego urologa.

pn napisał:
Czy oprócz tego jest w Warszawie jakiś lekarz, któremu można zaufać i który wykonuje zabieg darmowo?
Zapewne jest cała ich masa w publicznej służbie zdrowia, a jeśli chodzi o prywatnie z refundacją - np. Centrum Medyczne Wola (ale nie znam opinii o tamtych lekarzach).


@ lbnart: Pewnie robi, czemu miałby nie robić, skoro to chirurg urolog?
 

Kuba_wawa

New member
pn napisał:
Czy oprócz tego jest w Warszawie jakiś lekarz, któremu można zaufać i który wykonuje zabieg darmowo?

Mogę polecić dr. Cezarego Szcześniaka który zabiegi wykonuje w Centrum Medycznym Wola na ul. Ciołka 30. W czwartek miałem zabieg i jeśli chodzi o rany to nie wygląda to źle mimo że nie noszę penisa w górze jak było w zaleceniach.
 

Podobne tematy

Do góry