• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg na NFZ Warszawa i okolice

kit

New member
Czy jest ktoś na forum kto w ostatnim czasie robił ten zabieg na NFZ w Warszawie albo okolicy i poleca jakieś miejsce lub odradza? Sprawdziłem forum ale wpisy są z 19r i często polecani lekarze teraz pracują w prywatnych klinikach. Poszedł bym prywatnie ale ograniczają mnie pieniądze.
 

Humanista

Active member
Nie moge sie wypowiedziec o wawie, ale ja mialem lata temu plastyke napletka na nfz i no slabe byly efekty, oczekiwanie dlugie, a problem i tak wrocil. Z obrzezaniem na nfz czy medicover byly juz rozne historie i czesto dosyc slaby efekt. Jesli ci sie poszczesci, to bedzie cie operowal dobry urolog, ktory robi tez w prywatnej klinice. No ale nie masz wyboru lekarza, moga ci przypisac kiepskiego i nic nie poradzisz.

Ja bym staral sie wysuplac jednak te ~2 koła na prywatna operacje, sprzedac jakis sprzet na allegro, sprzedac rower, pozyczyc od rodziny, cokolwiek. Penisa masz tylko jednego. Oszczedzisz te 2 kola na nfz, a potem moze byc zal na cale zycie jak jakis spec wytnie ci caly napletek i zrobi uber ciasne szycie
 

kit

New member
No to żeście mnie nie pocieszyli. Bujam się z tym już 3 rok ,a w obecnej sytuacji jaka się dzieje w kraju nie wiem kiedy uda mi się odłożyć pieniądze tym bardziej że w Warszawie to raczej trzeba szykować 3-4tys.
 

nope

Well-known member
Jak ci nie straszne kilometry i chcesz konieczne na nfz to sprawdź Huberta Kuźniara z Rzeszowa. Jak byłem u niego to mowil ze robi na nfz tylko trzeba czekać ileś miechów, musiałbyś zadzwonić sie zapytać.
 

kit

New member
Od 3 lat mam ten problem ale mialem ważniejsze rzeczy na głowie. W tym roku zacząłem się tym interesować i zgłębiać temat. W poniedziałek byłem u urologa i powiedział ze potrzebny jest zabieg i wystawił mi skierowanie i to tyle na ten moment. Swoją drogą nie wiem po kiego płacić te składki na NFZ skoro gdy coś się dzieje to trzeba robić to prywatnie...
 

koro33

Member
Tylko pamiętaj że jeżeli masz stulejkę i z tym dużą wrażliwość żołędzia to doktor może chcieć zabiegu w znieczuleniu ogólnym więc jeżeli nie chcesz wydawać ponad dwustu złotych za wizytę to lepiej się upewnić czy zrobi tobie w znieczuleniu miejscowym.
 

Opalonykurczak

Active member
Od 3 lat mam ten problem ale mialem ważniejsze rzeczy na głowie. W tym roku zacząłem się tym interesować i zgłębiać temat. W poniedziałek byłem u urologa i powiedział ze potrzebny jest zabieg i wystawił mi skierowanie i to tyle na ten moment. Swoją drogą nie wiem po kiego płacić te składki na NFZ skoro gdy coś się dzieje to trzeba robić to prywatnie...
Zebys nie dostawal rachunkow za pobyt w szpitalu jak w USA. Nie mowie ze nfz jest u nas super ale wole to niz ameryczke
 

Podobne tematy

Do góry