• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg - Warszawa

marek79

New member
po zabiegu :)

stało się, stało się to co miało sie stać ....

Opis zabiegu w szpitalu Bielańskim

1. wizyta u prywatnego urologa - maj.
2. przyjecie dwóch zastrzyków przeciwko zółtaczce
3 telefoniczne umówienie się w przychodni urologicznej przyszpitalnej - czerwiec.
4 wizyta w przychodni i wyznaczenie terminu zabiegu - poczatek lipca.
5 zabieg - 22 sierpnia.

Jestem po zabiegu i jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu.
Zabieg wykonał dr Zimnoch. Super lekarz - może mało gadatliwy, ale fachura jak się patrzy. Juz znam odpowiedź dlaczego na czczo? Każda operację powinno odbywać się właśnie na czczo. Żadnych wstępnych badań nie miałem. Na stół i krojenie 8) Trochę szczypało mnie przy 3-5 szwach no i standardowo ciutke przy znieczuleniu. Ogólnie borowanie zęba jest boleśniejsze :p Operacja skończona i stało sie coś czego nie przewidziałem. Doktor kazał mi "go" obejrzeć. Jak dla mnie było to zbyt drastyczne :evil: Lekarz kazał mi polezeć na leżance jeszcze 4 godziny a ja nie miałem sił zejść z łóżka operacyjnego. Na szczecie siostry mi w tym pomogły. Poprosiłem o wpuszczenie żony żeby czuwała przy mnie i gdyby nie ona nie wiem jak ja bym wytrzymał w tym szpitalu, szczególnie że cały czas miałem nogi z waty bo miałem "jego" widok przed oczami. Ogólnie to strasznie się bałem że zacznie on boleć, a o sikaniu (i piciu wody) nie było mowy :twisted: Jednak nic nie bolało. Gdy nadeszła godzina rozstania się ze szpitalem udałem się do doktora w celu zmiany opatrunku i ...... i powiedział że na wszelki wypadek zostawi mnie w szpitalu do jutra. I tu się ucieszyłem (wiele osób na forum narzeka na pierwszą noc). Więc byłem pod fachową opieką! Teraz najciekawsze NIC MNIE NIE BOLAŁO (NIE BOLI), NIE MIAŁEM KRWOTOKÓW (NIE MAM) i NAPLETEK BEZ PROBLEMU SCHODZIŁ Z ŻOŁĘDZIA (TERAZ TEZ). Dnia następnego specjaliści powiedzieli że wszystko jest dobrze i za 3 dni na kontrolę.

Na koniec jeszcze parę faktów:
- nic nie płaciłem - w sumie to publiczny szpital
- czekałem może i sporo, ale trzeba zauważyć że dwa miesiące trzeba odczekać od szczepienia przeciwko żółtaczce.
- szwy rozpuszczalne :)
- średnica wacka kilka godzin po zabiegu ~7centymetrów !!! :eek:


Ja jestem bardzo zadowolony z "obsługi klienta" :p
Nawet labirynty szpitala bielańskiego da się poznać :twisted:
 

W.

New member
Było dużo na forum o Torzu. Jestem ponad tydzień od zabiegu (całkowite), wszystko ładnie się goi, równe cięcie, szwy rozpuszczalne. Generalnie profesjonalna robota :) Za to czas oczekiwania u Torza na zabieg nie zachęca...
 

Jarssion

New member
no to widze ze trafilem na jego kiepski dzien, zreszta podczas zabiegu zalil sie pielegniarce ze praca go nudzi i ja porzuci... noi efekt tego narzekania widze teraz, w postaci zabkow pod zoledzia :/
 

W.

New member
Jarssion napisał:
no to widze ze trafilem na jego kiepski dzien, zreszta podczas zabiegu zalil sie pielegniarce ze praca go nudzi i ja porzuci... noi efekt tego narzekania widze teraz, w postaci zabkow pod zoledzia :/
Specjalnie mu się nie dziwię. Jakbym ja szył codziennie penisy na kilka różnych sposobów to szlag by mnie zaczął trafiać po tygodniu takiej roboty, a co dopiero po latach...
 

Arturos19

New member
W. napisał:
Jarssion napisał:
no to widze ze trafilem na jego kiepski dzien, zreszta podczas zabiegu zalil sie pielegniarce ze praca go nudzi i ja porzuci... noi efekt tego narzekania widze teraz, w postaci zabkow pod zoledzia :/
Specjalnie mu się nie dziwię. Jakbym ja szył codziennie penisy na kilka różnych sposobów to szlag by mnie zaczął trafiać po tygodniu takiej roboty, a co dopiero po latach...

Tia, ale to nie powinno być powodem tego że spapra jakąs robote ;)
 

zen

New member
czy mozna to zrobic w taki sposob? - isc do prywatnego urologa (w moim miescie), a potem do Ibisu na zabieg? wolalbym takie rozwiazanie, gdyz cenowo i tak na jedno mi wyjdzie, a oszczedzam sobie czasu czekania i podrozy. pozdrawiam.
 

bee

New member
orientuje sie ktos ile kosztuje zabieg prywanty w IBISie u dr Torza?
bo 13.05 mam dopiero wizyte kontrolna;/ Teraz dzwonie do nich i nikt nie odbiera;/

albo teraz zaplace za wizyte kontrolna i bede ja mial lada dzien i zapiesze sie na zabieg z NFZ w polowie maja, albo w ogole pojde prywatnie tam.
 

szymski

New member
bee napisał:
orientuje sie ktos ile kosztuje zabieg prywanty w IBISie u dr Torza?
bo 13.05 mam dopiero wizyte kontrolna;/ Teraz dzwonie do nich i nikt nie odbiera;/

albo teraz zaplace za wizyte kontrolna i bede ja mial lada dzien i zapiesze sie na zabieg z NFZ w polowie maja, albo w ogole pojde prywatnie tam.
750 pln + 100 pln za konsultację przed zabiegiem, info z 12-02-2008, ale czy u Torza to już nie wiem...
 

Orlik

New member
Proszę was o pomoc.
Mieszkam pod Warszawą i chciałem udać się kliniki IBIS na zabieg, ale nie wiem czy mam tam iść ze skierowaniem od lekarza, bo może powiedzą że to nie mój rejon? Jakie inne kliniki byście mi polecili?
 

kk1kk

New member
A gdzie można zrobić zabieg za darmo? w wwie Tzn które miejsca mają podpisaną umowę z NFZem? Z góry dzięki za pomoc
 

dzadzar

New member
Też mam pytanie odnośnie IBISA. Czy jeżeli pójdę tam ze skierowaniem od lekarza rodzinnego to czy zabieg jest wtedy refundowany z NFZ czy trzeba za niego płacić. A i czy skierowanie powinno być do urologa czy do chirurga?
 

12004

New member
Ja też mam małe pytanko. A właściwie kilka ;)


Czy IBIS nadal refunduje zabiegi, i czy pracuje tam jeszcze dr Torz?

Ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, lecę do doktora, u którego chcę mieć zabieg, po wczesniejszym zapisaniu się ( np. drogą telefoniczną ) na taką wizytę? ( czyt. dr Torz )

Czy taka wizyta przed jeszcze nie umówionym zabiegiem jest płatna?

Ile mniej - więcej czeka się na zabieg?



Proszę o jak najszybszą odpowiedź na moje pytania ;) Zależy mi na czasie ;)
 

mruk

New member
jako "w miare swiezy po zabiegu" u dr Torza w Ibisie (11.02.09) odpowiem, jak bylo u mnie. Od rodzinnego wzialem skierowanie do urologa. Zadzwonilem do Ibisa i umowilem sie na wizyte do dr Torza. Ok miesiaca chyba czekalem na wizyte. W dniu wizyty zjawilem sie ze wspomnianym skierowaniem i po rejestracji poszedlem do gabinetu. Tam dr mnie obejrzal (tzn wacka ;) i dal karteczke, na ktorej zapisal imie, nazwisko, wiek i schorzenie (phimorsis czy jak to tam ta "stulejka" jest po lacinie ;) ). Z karteczka zszedlem do rejestracji, gdzie uzgodnilem dogodny termin zabiegu - ok 2-3 miesiecy czekalem. Wszystko bylo na NFZ, wiec jedyne wydatki, to na pozniejsza rekonwalescencje.
 

Krzysztof68

New member
mruk napisał:
jako "w miare swiezy po zabiegu" u dr Torza w Ibisie (11.02.09) odpowiem, jak bylo u mnie. Od rodzinnego wzialem skierowanie do urologa. Zadzwonilem do Ibisa i umowilem sie na wizyte do dr Torza. Ok miesiaca chyba czekalem na wizyte. W dniu wizyty zjawilem sie ze wspomnianym skierowaniem i po rejestracji poszedlem do gabinetu. Tam dr mnie obejrzal (tzn wacka ;) i dal karteczke, na ktorej zapisal imie, nazwisko, wiek i schorzenie (phimorsis czy jak to tam ta "stulejka" jest po lacinie ;) ). Z karteczka zszedlem do rejestracji, gdzie uzgodnilem dogodny termin zabiegu - ok 2-3 miesiecy czekalem. Wszystko bylo na NFZ, wiec jedyne wydatki, to na pozniejsza rekonwalescencje.

Jak to? z tego co Ty mówisz wynikało by ze IBIS ma ten zabieg refundowany. Dzwoniłem wczoraj tam i okazało się ze nie (koszt 1000zł)

Mam pytanie w związku z tym- czy mógłby mi ktoś polecić jakieś dobre miejsce na zrobienie zabiegu refundowanego , bądź w miarę przystępnej cenie (powiedzmy 500zł), a zarazem aby był przeprowadzony fachowo i bez komplikacji??

Ze zrobieniem zabiegu zwlekam już ponad rok-(obecnie mam 18 lat) szczerze - boje się tego (a poza tym nie znam dobrego miejsca aby zrobić ten zabieg w przystępnej cenie.

prośże o pomoc
pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry