• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg - Warszawa

emik

New member
Idziesz gdzie chcesz (oczywiscie tam gdzie maja umowe z NFZ) i rejestrujesz sie na wizyte podczas ktorej urolog obejrzy Twoj interes. Nastepnie zapisujesz sie na zabieg. Generalnie trzeba liczyc po pare tygodni oczekiwania zarowno na wizyte jak i na zabieg + kolejnych pare na wygojenie sie.
 

Marcin111

New member
Mam pytanko, jestem z Warszawy i chcialbym jak najszybciej uporac sie ze swoim problemem. Gdzie najszybciej i dobrze mozna to w w Warszawie zalatwic (konsultacja + zabieg), chodzi mi glownie o czas i jakosc, koszty najamniej mnie interesuja. Mozecie polecic jakas dobra prywatna przychodnie bez kolejek?
 

hubi21

New member
znacznik napisał:

Wie ktoś ile Pln pierwsza wizyta? za 6 dni mam u tego pana wizytę. Ciekawe ile zabieg wyniesie. Wędzidełko na bank i chyba stulejka. Wszystko prywatnie., :oops: Dobrze by było jak by mi to zrobił na jednym zabiegu.
 
High & tight, ewentualnie low & tight

Czy ktoś z Was miał w Warszawie zabieg obrzezania w stylu high & tight lub low & tight?

Jeśli tak to: w jakiej klinice, u jakiego lekarza, z jakim efektem?
 

orly

New member
Mam pytanie, jak dlugo czekaliscie na zabieg od momentu pierwszej wizyty w CMW (dr Szczesniak)? Ja sie w koncu dzisiaj zebralem w sobie, poszedlem rano do rodzinnego po skierowanie i zadzownilem oczywiscie do CMW no i niestety pierwsza wizyta dopiero 4 listopada.
 

orly

New member
powiem szczerze, ze gdyby nie te wpisy na forum o malomownym dr Szczesniaku to troche bym sie zmartwil, bo generalnie w gabinecie nie wiem czy bylem w sumie 3 minuty. No i jak o cos nie spytalem to sam z siebie nie powiedzial nic poza 'nie ma co sie ociagac, prosze sie zapisac na zabieg' ;] Ale to mi nie przeszkadza, grunt zeby sie spisal za miesiac.
 

ukaszm7

New member
odnośnie Centrum Medycznego Wola - to zazbiego ok, ale pękły mi szwy i chciałem dziś porozmawiać z jakimkolwiek urologiem ale mi powiedzieli,że nie ma żadnego lekarza do 4 stycznia. Nic, w sumie nie wiadomo po co są otwarci. Żenada
 

Choperini

Member
ukasz, a u kogo miałeś zabieg?

Bo ja mam wizytę u dr Skarbka - Kiełłczewskiego, ale z tego co czytam, to bardzo dobry specjalista....

Pozdrawiam.
 

peter

New member
Witam
chcialbym sie spytac o doktora Jacka Ogrodnika z kliniki w Jozefowie
Klinika jest sponsorowana przez NFZ czy płatna a jezeli tak to jakie to sa koszta wizyty i zabiegu. W moim przypadku bedzie to drobna poprawka przy wedzidelku, gdyz po zabiegu ktory mialem rok temu puscila mi jedna szwa i odstaje jej czesc ktora jest do doszycia lub do wyciecia . Troche to zaniedbalem naprawiajac wacka rok temu bo nie chcialem lezec znowu dnia i nocy w szpitalu. Chcialbym zrbic ten zabieg jednego dnia ze znieczuleniem czesciowym po ktorym po zabiegu moglbym isc do domu.
pozdrawiam i prosze od odp
 

Podobne tematy

Do góry