• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po 2 operacji :(

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
@Jimmy123 Powinieneś zarobić już 3 ostrzeżenia a 3 to automatycznie ban. Ale ci odpuszcze.
1- Zły hosting zdjęć w pierwszym wątku( na szczęście sie poprawiles).
2- zbedne cytowanie.
3- pisanie posta pod postem zamiast edycji.
A wszystko w jednym temacie! Polecam Ci przeczytać regulamin oraz tematy w dziale "sprawy forum". Każdemu użytkownikowi wyswetla się również baner na samej gorze by cytatów używać z głową. I jak grochem o ścianę...
 

pitaq

Member
Witajcie panowie przychodzę z nietypowym problemem ponieważ teoretycznie byłem obrzezany 2 razy.Sa pierwszym razem była to delikatna korekta oraz obrzezanie częściowe.Nic to nie dało ujście zrobiło się ciaśniejsze niż przed zabiegiem.Wiec umówiłem się na poprawę,tym razem miało być to obrzezanie całkowite poprosiłem tylko o zachowanie jak największej ilości napletka wewnętrznego oraz wiezadelka.Wizyta kontrolna po półtorej tygodnia szwy wyjęte lekarz mówi żeby ćwiczyć ściąganie napletka przy masturbacji.Ale o ile na początku to coś dawało to po pewnym czasie skóra która została na penisie zaczęła pękać i z powodu bólu dałem sobie 2 dni spokoju a po tym czasie ujście znowu zrobiło się ciasne i gdy próbuję ściągnąć skórę strasznie uciska mi ono żołędzia.I mam do was pytanie czy gdybym codziennie w wannie próbował rozciągać napletek to by coś dało ? Czy po raz kolejny iść do tego lekarza żeby coś zaradził,czy dać sobie spokój i pójść na obrzezanie do kogoś innego (3 raz :( ).
Ja dwa razy byłem na operacji, pierwsza to tylko przedłużenie wędzidełka bo tak stwierdził urolog, zabieg zrobiony, po zagojeniu się było tak że zsuwał mi się napletek ale zaciskał się pod żołędziem i na tym koniec, żołądź fioletowa i opadał, drugi zabieg w tym samym szpitalu w Staszowie, dość szybkie terminy mają, drugi zabieg był na obrzezanie częściowe, tylko to tak wygląda że jest połowa napletka, schodzi i ściąga się normalnie ale czuję że wędzidełko dalej za krótkie, naciąga mi bardzo żołądź w dół i nasuwa się napletek w czasie wzwodu na członka
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry