• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Siny żołądź po operacji stulejki

grigori94

New member
Witam, jestem 3 i pół tygodnia po operacji częściowego usunięcia napletka w związku ze stulejką i mam taki problem otóż żołądź jest siny u dołu przy "pierścieniu" i nie mogę go za bardzo dotykać bo jest czuły. Napletek na początku bolał ale z czasem przestał i mogę go już ściągać tylko teraz ten żołądź. Czy to minie i ta opuchlizna zejdzie? Czy może powinienem go częściej odkrywać? Może czymś smarować? Nie wyobrażam sobie póki co stosunku seksualnego. Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
 

Dzony99

Member
Dyskomfort jest dlatego, że był schowany i z czasem się przezwyczai do nowego otoczenia. Wbrew pozorom 5 tygodni to nie dużo, sam miałem siny przez dłuższy czas. Mija mi już czwarty miesiąc i w niektórych miejsach jest lekko siny, ale już nie boli i powoli wszystko schodzi. Przynajmniej tak mi się wydaje. Będzie dobrze. Potrzeba czasu.
 

Dzony99

Member
Tak, nie ma żadnego problemu, ale używam lubrykantu. Po ostrzejszych zabawach czasem boli następnego dnia, ale bez szału:)
 

Podobne tematy

Do góry