• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie calkowite po operacji

Witam,

Pare godzin temu jestem po operacj obrzezania, mam zmienic opatrunek dopiero za 2 dni, ale dół mam caly we krwi.... co robic panowie???

Zmieniac opatrunek?
 
Dajcie znac co robic - operacja dobre 4h temu I caly opatrunek we krwi...zmieniac na noc? Nie wiem czy powinienem dotykac tam bo mam za 2 dni dopiero zmienic
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Co znaczy caly? Leje się z niego? Jak tak to moze cos puściło. Jak troche krwi to nie ruszaj. Nie powinno się ruszac pierwszego opatrunku. Tym bardziej Jak lekarz ci powiedzial zeby nie zmieniac
 

Panowie, wrocilem do domu i prawa strona jest napuchnieta, napiszcie jak to wyglada bo nie wiem czy tak powinno byc- 5 dni po operacji

2 sprawa - czy bedzie lepiej jak bede lezal bez opatrunku? Normalnie z penisem bez majtek I bez koldry? Po prostu lezez bez ubran??
 

obrzezany20

New member
W czwartek miałeś obrzezanie a szycie wygląda, jakby już były zagojone, masakra, jak to dobrze wygląda. Nie jestem ekspertem, ale pewnie trzeba robić opatrunki uciskowe i trzymać go w górze. Na forum są eksperci, którzy mogą coś doradzić.
 

Podobne tematy

Do góry