• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po 2 operacji :(

Jimmy123

New member
Witajcie panowie przychodzę z nietypowym problemem ponieważ teoretycznie byłem obrzezany 2 razy.Sa pierwszym razem była to delikatna korekta oraz obrzezanie częściowe.Nic to nie dało ujście zrobiło się ciaśniejsze niż przed zabiegiem.Wiec umówiłem się na poprawę,tym razem miało być to obrzezanie całkowite poprosiłem tylko o zachowanie jak największej ilości napletka wewnętrznego oraz wiezadelka.Wizyta kontrolna po półtorej tygodnia szwy wyjęte lekarz mówi żeby ćwiczyć ściąganie napletka przy masturbacji.Ale o ile na początku to coś dawało to po pewnym czasie skóra która została na penisie zaczęła pękać i z powodu bólu dałem sobie 2 dni spokoju a po tym czasie ujście znowu zrobiło się ciasne i gdy próbuję ściągnąć skórę strasznie uciska mi ono żołędzia.I mam do was pytanie czy gdybym codziennie w wannie próbował rozciągać napletek to by coś dało ? Czy po raz kolejny iść do tego lekarza żeby coś zaradził,czy dać sobie spokój i pójść na obrzezanie do kogoś innego (3 raz :( ).
 

Stulejka1994

Active member
Dwa zabiegi i jesteś dalej w dupie stuleja jest jak była. Napisz prosze skąd jesteś doradzimy specjaliste. Uprzedzam tylko że bazuje na opiniach innych użytkowników ponieważ sam jestem przed zabiegiem a jak widać o ''specjaliste'' nie trudno. Pozdrawiam i daj znaka pomyślimy kogo Ci tu polecić
 

Stulejka1994

Active member
Połowa drogi między Krk a Wawą. Z mojej bazy na privie użytkownicy polecają Kraków Doktor Drabina ul Warszawska oraz Leszek Michalski ze strony stulejka-krakow.pl
 

Stulejka1994

Active member
No moim zdaniem musi być trzecie cięcie. Temu dziadowi co dwa razy lipe odstawił to tylko nasrać na wycieraczke w podziękowaniu. Popełniłeś taki błąd że przed pierwszym zabiegiem nie przyszedłeś do nas spytać kogo polecamy tylko poszedłeś na sapera. Niestety wdepnąłeś na minę. Jakbyś chciał do Wawy jechać to Dr Tur obrzezanie laserem takie jak ma kolega RandomGuy.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No na fotach wygląda źle. Bialy w dodatku widać pęknięcia (blizny) trzeba było od razu ciąć wszystko.
Co znaczy wygląda teraz normalnie. To z kiedy są w końcu te fotki?
 

Stulejka1994

Active member
Jimmy ja sie na liszaju nie znam. Wiem tyle co tu zobacze i popytam na privie. A jak coś wiem to podziele sie info z potrzebującymi. Przypomniało mi się że jeden z użytkowników polecał jeszcze w Wawie Michał Małek ze szpitala Mazovia ul. Ken.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry