• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Giorgio100lani

New member
Witam serdecznie,
Ok. 2 miesiące temu miałem zabieg obrzezania częściowego. Od samego początku było w miarę ok.
Po tym czasie na stan obecny mam bliżej określoną bliznę, która w czasie wzwodu działa jak opaska uciskowa a głowa Penisa rośnie do rozmiarów dużej truskawki powodując ból

Moje pytanie jest następujące czy to normalne? Jak temu pomoc? Jedyne co usłyszałem od lekarza, który zabieg wykonywał że samo się zagoi i proszę smarować:
Sutrispet żel na blizny
 

flader

Active member
Ta blizna często sama miękknieje. U mnie ona po roku dalej jest twarda w niektórych jej częściach i generalnie też mam czasami uczucie tej 'opaski uciskowej' z jej strony, ale to nie zawsze. Sam nie wiem czemu tak jest, ale generalnie nie czuję jakiegoś samoistnego bólu. Te zwykłe erekcje w nocy czy cokolwiek zupełnie nie sprawiają mi problemu. Tylko wtedy gdy bardzo mocno się nagle napompuje to zaczyna ściskać.
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli chodzi o blizny to zmieniają się one bardzo długo nawet i rok czasu, a nawet dłużej.... Wszystko zależy od organizmu
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Zdrowy penis? [foto] Inne 8
A "Za mały" penis Inne 5
R penis przechylony w lewo Skrzywienie prącia 14
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5
K Kurczacy sie penis i moszna Obrzezanie 16

Podobne tematy

Do góry