• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

penis przechylony w lewo

roxane100

New member
Dzień dobry ☺️ Nazywam się Kornel, mam 26 lat i zwracam się z pewnym kompleksem który towarzyszy mi właściwie odkąd pamiętam..

A konkretnie chodzi o mojego penisa ,który podczas wzwodu znacznie kieruje się w lewą stronę. Martwię się o to, że podczas stosunku członek może np „obcierać” ściankę w pochwie po stronie wygięcia penisa i sprawiać ból kobiecie?

Moje pierwsze pytanie to oczywiście czy istnieje możliwość np. jakiegoś bezpiecznego zabiegu który pomoże ładnie naprostować penisa?

Czytałem gdzieś że takie przechylenie występuje przez nierównomierne rozprowadzenie krwi do ciał jamistych..

Przez to niestety penis pewnie też nie jest na tyle gruby na ile powinien

A może są jakieś ćwiczenia które mogą pobudzić ciała jamiste

Jeśli chodzi o długość to jak najbardziej w porządku bo mierzy około 18cm, ale może jest też sposób na to przechylenie oraz ciała jamiste aby z lewej strony były bardziej aktywne, penis byłby grubszy i bardziej prosty, tak mi się wydaje.

A może powinienem wybrać się do lekarza w tej sprawie?

Jeśli mogę, pozwolę załączyć sobie kilka zdjęć penisa w różnych momentach erekcji aby wiadomo było o czym dokładnie jest mowa.

Pozdrawiam serdecznie ☺️
 

roxane100

New member
siemano, dzięki za odpowiedź 😛
nie wiem dlaczego ale nie mogę tutaj dodać zdjęć, może przez problem z telefonem, mniejsza
podrzucam link do fotek, miłego dnia
 

roxane100

New member
 

bhgmiop

Active member
no ale to uprawiales seks ? martwisz się że może być coś nie tak,czyli nie robiłeś tego,ja polecam najpierw sprawdzić na kilku kobietach a potem myslec o zabiegach ,jeśli by im to przeszkadzało i sprawiało ból
 

roxane100

New member
no ale to uprawiales seks ? martwisz się że może być coś nie tak,czyli nie robiłeś tego,ja polecam najpierw sprawdzić na kilku kobietach a potem myslec o zabiegach ,jeśli by im to przeszkadzało i sprawiało ból
tak tak, kwestia w tym że jednak głupio trochę mi mówić o tym szczerze i otwarcie pytać..
 

bhgmiop

Active member
rozumiem,jest to kompleks,to może podejdz do tego tak że np powiesz dziewczynie<sluchaj chyba sobie chce wyprostować penisa żeby był prosty,co ty o tym sądzisz> no bo trzeba jakos to przełamać żeby się dowiedzieć czy jest OK ale też znowu dziewczyna może skłamać żeby nie sprawic przykrosci jakiejs w jej mniemaniu,więć ciezki temat :D ale kutas wyglada bardzo dobrze i nie jest to jakies skrzywienie duże moim zdaniem,ale to też widzisz po reakcjach dziewczyn,czy jest im przyjemnie czy może krzywią się z bólu i mówią ci że starczy :D jeśli jest dobrze to nie ma co pajacować z prostowaniem,moim zdaniem najlepszym wyjsciem jest pogadanie o tym z dziewczyną ale tak żeby powiedziała całkowicie szczerze,nie patrząc że może sprawić ci przykrosc,musisz w odpowiedni sposob z nią o tym pogadać,to najlepsze wyjście,no bo operacje zawsze można zrobić,ale to nie ma sensu zanim nie pogadasz o tym i nie dowiesz się czy jest żle tej dziewczynie,znowu jednej może być dobrze a innej może sprawiać ból :D też kiedyś słyszałem że jakieś skrzywienie penisa sprawiało dziewczynie dodatkową przyjemność i sobie to chwaliła,więc wiesz
 
Ostatnia edycja:

pantomasz

New member
Jeśli on tylko samoczynnie przechyla się w jedną stronę i np. ręką możesz nim poruszać i przechylać to nie prejmuj się tym. To jest przypadłość anatomiczna, ale nie wada. Większość penisów przechyla się w jakąś stronę i tylko na filmach dla dorosłych jest zawsze wszystko pięknie i prosto.

Jeśli chodzi o stosunek seksualny, to szczera rozmowa z partnerką powinna rozwiać wszelkie twoje obawy o to czy jest jej dobrze.
Jeśli masz co do tego wątpliwości to najlepiej udać się z ta przypadłością do lekarza. Trochę to krępujące, ale dostaniesz lepsze i bardziej wiarygodne info niż feedback na forum.
 

amenek5

Active member
Nie sądzę zeby takie skrzywienie moglo przeszkadzać. Chyba że byłoby naprawdę sztywne i zero elastyczności. Ja chyba chyba mam nawet większe skrzywienie w lewo i mi to w ogóle nie przeszkadza ani mojej partnerce. Moim zdaniem. Jezeli nie przeszkadza w sexie to ja bym nie ruszał
 

Krystiankendroj

Active member
Z takim skrzywieniem żadnej operacji bym nie robił
Znajdz dziewczynę kolego spróbuj co i jak przełam się i dopiero ocen czy partnerce przeszkadza
Niektóre lubią krzywe także to loteria
Po zabiegu zawsze mogą być komplikacje i że zdrowego pewnisa koze być jakiś już nie taki
Pierwsze co musisz zrobić to znaleźć kogoś z kim mógłbyś spróbować
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Zdrowy penis? [foto] Inne 8
A "Za mały" penis Inne 5
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5
K Kurczacy sie penis i moszna Obrzezanie 16
S Penis Inne 2

Podobne tematy

Do góry