• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

"Za mały" penis

akal321

New member
Witam, mam kompleks małego penisa. Ma on we wzwodzie około 15 cm, więc wiem, że mieści się w normie i nie mam żadnego zaburzenia fizycznego. Inaczej sprawa wygląda w psychice i z tego powodu mam 2 pytania:

1. Jak poradzić sobie z tą fałszywą myślą, że penis jest za mały? Bardzo zależy mi na realnych przykładach i DOŚWIADCZENIU co powinienem zrobić. Rady typu "nie myśl tak" są zbędne, bo nie pomagają.
Czy gdybym wybrał się do seksuologa z tym problemem, to jest szansa, że musiałby go obejrzeć?

2. Szukałem wiele razy, ale nie udało mi się wyszukać. Czy istnieje zabieg/operacja/metoda na STAŁE wydłużenie penisa? Wiem, że istnieje kwas, ale jest to na pewien okres i trzeba powtarzać. Dodatkowo z tego co się orientuję,to głównie zwiększasię grubość, a nie długość.
 

Krystiankendroj

Active member
1.z tego wynika że dziewczyny nie miałeś bo byś zluzował gacie , często nawet nie chodzi o wielkość tego penisa a o samą technikę i wytrzymałość, czy się dobrze ruszasz czy jesteś " elastyczny " co z tego że masz 20 cm w gaciach jak machniesz jak kłoda 3 minuty i po wszystkim
15 cm to normalny całkowicie
2. Nie ma żadnych chyba zabiegów powiększania penisa bo byś już napewno o nich słyszał
Jedyne znane mi zabiegi to kwas hialuronowy, powiekszy może z półtora cm długości i sprawi że penis będzie grubszy , utrzymuje się efekt do dwóch lat chyba ( nie jestem pewny )
Po tym czasie trzeba zabieg ponowić, napewno jest drogi
Niewiem też czy są z tego jakieś powikłania sam sprawdź
Większość facetów ma mniejszego pisiora niż ty
Niektórzy po 10-12 cm
Więc
Seksuolog napewno by ci jakoś wytlumaczyl tu na forum i tak nikogo nie posłuchasz bo my powiemy jedno , lekarz powie to samo i dopiero kwestia tego że jest to autorytet to go posłuchasz
 

akal321

New member
Zgadza się, nie miałem dziewczyny, a za tym idzie 0 uprawianych seksów. Możliwe, że masz rację, że to przez to jestem taki spięty. Końcówkę rozumiem tak, że tu na forum są też seksuologowie, czy znasz ich nicki, żeby jakoś ich znaleźć? Chyba, że miałeś na myśli coś innego, to proszę o wyjaśnienie
 

Krystiankendroj

Active member
Nie , tam poprostu zapomniałem o Interpunkcji
Na forum nie znajdziesz seksuologów prawdopodobnie
Ale my VI powiemy to samo że penis jest normalny całkowicie seksuolog powie ci to samo
Ale kwestia autorytetu
Ludzia łatwiej zaufać takiem lekarzowi bo jest po dyplomach niż jakimś nieznajomym w internecie
Choć byśmy to samo mówili
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Czy mój penis jest mały? Inne 5
D Czy mój penis jest zbyt mały? Inne 9
G Bardzo mały penis Stulejka 7
A Mały penis Inne 26
B Mały Inne 2

Podobne tematy

Do góry