• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zdrowy penis? [foto]

LeloK

New member
Mógłby ktoś ocenić penisa czy wszystko wygląda dobrze, na pierwszym zdjęciu wędzidełko ciągnie troche w dół, ale może trochę za bardzo naciagam, w razie czego moge dorzucić fotę od strony wędzidełka.

 

dandoo

Active member
Jak chcesz żeby ci ktoś powiedział o wędzidełku to bez zdjęcia nikt Ci nic nie powie, stulejki ja tu nie widzę, odprowadzasz napletek, co do wędzidełka nie wiem, powinno iść gładko bez dyskomfortu.
 

LeloK

New member
Właśnie o to chodzi przeszkadza tylko jak próbuje ciągnąć mocniej ale może poprostu za dużo chce rozciągnąć. A tak jak do tego stanu co na zdjęciach to nic nie przeszkadza, jak trochę dalej to już ciągnie w dół mocno żołądź. Sprzętu nigdy nie testowałem więc nie wiem do jakiego stopnia to się rozciąga w pochwie.
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To dokąd byś chciał ten naletek naciągać? Na czoło? ;) w pewnym momencie będzie ciągnęło w dół grzyba bo tak to działa. Pokaż jeszcze od spodu jak to wygląda w trakcie naciągania, ale nie widzę nic dziwnego w tym dokąd zsuwasz napletek
 

LeloK

New member
No ja chciałem tylko się upewnić żeby mi się coś tam nie urwało pewnie jestem przewrażliwiony, jeszcze foto wędzidełka.

 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jest jak ma być. Nie zaprzątaj sobie głowy. Zawsze może się urwać jak się przesadzi z ciągnięciem, jak ze wszystkim, Wszystko ma swój limit naciągania.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Jak powinien wyglądać zdrowy penis w wieku 16 lat? Inne 4
M Czy mój penis jest zdrowy? Inne 2
B Zdrowy penis Stulejka 1
P Pomocy czy mój penis jest zdrowy Krótkie wędzidełko 1
R Czy jestem zdrowy? Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry