• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe pomocy

don_domini00s

Active member
No to jeśli zalecił, że lepiej nie ściągać to nie ściągaj, żebyś sobie biedy nie narobił. Może, ktoś bardziej obyty w temacie oddzielenia się wypowie jeszcze. Moim zdaniem jak nie kazał, to poczekaj do poniedziałku, na wizycie doktor pewnie sam odciągnie napletek.
 
Mam jeszcze pytanie, wiecie może co to jest? Od początku to jest, próbowałem to zmyć, ściągnąć ale to nie chce zejść;p
 

don_domini00s

Active member
Na początku myślałem ze to maścią posmarowałeś, ale jak mówisz ze nie możesz zmyć. Może to miejsce tak się goi? Ja miałem po pierwszym zabiegu taka biala plamkę na żołędzi, coś jak odparzenie? po kilku dniach mi zniknęło. Może u Cb jest podobnie.
 

nope

Well-known member
Panowie taka plamka jak na zdjęciu to jest proces odbudowy naskórka i rana ziarninująca. Nie ma sie czym przejmować. Ale też można pomylić to ze stanem zapalnym. Jak nie śmierdzi ropą, nie zaczerwienione wokół to raczej to ta pierwsza opcja co napisałem.
 
Panowie taka plamka jak na zdjęciu to jest proces odbudowy naskórka i rana ziarninująca. Nie ma sie czym przejmować. Ale też można pomylić to ze stanem zapalnym. Jak nie śmierdzi ropą, nie zaczerwienione wokół to raczej to ta pierwsza opcja co napisałej
Panowie taka plamka jak na zdjęciu to jest proces odbudowy naskórka i rana ziarninująca. Nie ma sie czym przejmować. Ale też można pomylić to ze stanem zapalnym. Jak nie śmierdzi ropą, nie zaczerwienione wokół to raczej to ta pierwsza opcja co napisałem.
Ja tam żadnej ropy nie czuje na szczęście
 
5 dzień po zabiegu, zdjęcia po posmarowaniu, tam gdzie jest wędzidełko to od czasu do czasu leci krew, a pod tym ziarninujacymi ranami też leci krew, dobrze to wygląda?
 
Do góry