• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ważne! Niwelowanie zgrubienia/pierścienia w miejscu cięcia - obrzezanie częściowe

yetow

New member
Cześć, może się komuś ten sposób przyda, mi generalnie bardzo pomaga. obrzezanie częściowe miałem w grudniu 2023, do niedawna borykalem się z zgrubieniem/pierścieniem w miejscu cięcia, maść kelocote zbytnio nie przynosiła efektu więc kupiłem plastry sutricon i efekt był ale też nie za duży z racji że plaster po prostu spadał po czasie gdy skóra nachodziła na żołądz. Więc postanowiłem zacząć na krawędzi naklejać przylepca jedwabnego viscoplast. Wygląda to jak na zdjęciu, susze członka, naklejam sutricon i od strony ciała na krawędzi plastra silikonowego naklejam przylepca, trzyma się cały dzień idealnie, tylko podczas sikania trzeba ściągać skórę żeby nic nie namokło, po 2 tygodniach stosowania widze kolosalna różnice, zgrubienie/pierścień zmniejszyło się moim zdaniem o minimum połowę i to w bardzo krótkim czasie.

Nalepiam też w miarę możliwości ściśle ale bez przesądy też


 

yetow

New member
Niech was nie zmyli zdjęcie, wygląda jakbym nie nakleił na krawędź ale w tym miejscu mam dwa plastry nachodzące na siebie, jak sobie przybliżycie na prawa stronę członka to widać drugi plaster, plastry są takiej samej szerokości, moje cięcie jest na środku plastra, którego ledwo co widać, wieczorem może wrzucę jeszcze fotkę jak to wygląda w trakcie naklejania
 
Ostatnia edycja:

yetow

New member
@lakierekx3 jak na moje to naprawdę jest super, polecam każdemu kto się z takim pierścieniem boryka, wrzucę fotki w niedalekim czasie, choć u mnie jeszcze będzie trzeba przedłużyć wędzidełko bo jest za krótkie, i jeszcze ten sposób nie jest tani, bo raz dziennie zakładam nowy plaster, nie bawię się w ponowne nalepienie poprzedniego po umyciu
 

Podobne tematy

Do góry