• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całościowe problem

Penuary

New member
Witam, zabieg miałem 4 sierpnia 2022, sprawa wygląda następująco, przez pierwszy tydzień wszystko goiło się świetnie, od dwóch tygodni nie mogę się uporać z problemem opuchlizny, wysyłam zdjęcia, najpierw po wystapieniu opuchlizny, później zdjęcie po poerwszym tygodniu od zabiegu. Prosze o pomoc.
 

Penuary

New member
Dodam jeszcze że po wizycie u lekarza tydzień temu nakazał tylko smarować to liotonem i masować, następna wizyta 2 września
 

Penuary

New member
Jest to twarde, piecze przy chodzeniu i stosowaniu octeniseptu, bardzo wrażliwa cześć. Na początku było to tylko zgrubienie na penisie na skórze, ta gulka od kilku dni jest ze mną i wydaje mi się ze rośnie i wychodzi nad napletek.
 

Penuary

New member
To co widać na zdjęciu, lekarz mówił żeby masować i tyle, ale po wizycie zaczęło rosnąć i boleć, nie widać poprawy tylko pogorszenie.
 

mati12

Well-known member
Ogólnie szycie super ale nie wygląda to dobrze Prześlij zdjęcia lekarzowi jeżeli masz możliwość a jeżeli nie to udaj się z wizytą do lekarza operującego bądz innego
 

Penuary

New member
Dzięki, myślałem że ktoś miał ten sam problem na forum. Przejrzałem dużo wątków ale tego jeszcze nie widziałem. Udam się do lekarza i zobaczymy co zrobi. Z usg wyszło że to mały krwiak, ale mówił że powinien się wchłonąć, zobaczymy co teraz powie jak stan się tak drastycznie zmienił.
 

toastt

Well-known member
Kaszak jak skurw... Ciekawe co tam u OPa. Szkoda, bo ktoś ładnie go pozszywał i mam nadzieję, że nie trzeba było otwierać rany.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Obrzezanie Łódź Obrzezanie 2
Y Ważne! Niwelowanie zgrubienia/pierścienia w miejscu cięcia - obrzezanie częściowe Po zabiegu obrzezania 2
D Obrzezanie Obrzezanie 1
D Obrzezanie staplerem Obrzezanie 23
M Obrzezanie Stulejka 10

Podobne tematy

Do góry