• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie staplerem

Dlugi223

New member
Hej mam takie pytanie do was miałem obrzezanie staplerem 3 dni temu i chciałem was zapytać czy to pod żołędziem to oponka musze się martwić o to? czy mam się udać do lekarza?
 

Stulejka1994

Active member
Lekarz wziął pieniądze więc masz prawo zawracać mu dupe. Jak chcesz walczyć z tym samemu to opatrunek mocno uciskowy i trzymasz fujare do góry przyklejoną do brzucha. Miałeś nacinany oring?
 

bhgmiop

Active member
mozesz nie nosic jak nic ci nie cieknie z tego ,ale to jak jestes w domu tylko i siedzisz,bo nie ma sensu ocierac fiutem rozwalonym o gacie i zeby się majtał ciagle
 

Stulejka1994

Active member
Ale widać że jednak coś tam wywala. Reaguj wcześnie. Opatrunek uciskowy czy lekko uciskowy i faja do góry przyklejona. Bo potem Ci wywali mega opone i będziesz wyklinał. Żołądź sama sie zahartuje z czasem. Nic nie ocieraj. 😂😂😂
 

Stulejka1994

Active member
Nie ma reguły. U jednego po 7 dniach, u drugiego trzeba im pomagać po 3 tygodniach. Jak będzie na to czas to Ci tutaj pomożemy, albo lekarz. Póki co nic nie ruszaj
 

bhgmiop

Active member
tak,zmienia to że masz częściowe,a oponka może być miesiąc nawet
mój jest nabrzmiały po miesiącu prawie,raz z jednej strony raz z drugiej,to norma
 

Podobne tematy

Do góry