• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dojrzewanie 11 lat

111lat

New member
Dzień dobry. mam 11 lat (prawie 12 i zastanawiam się czy wszystko ze mną ok. mam już kilka włosków nad penisem lecz do tej pory raczej nie mam wzwodów nie mówiąc o wytryskach, próbowałem się masturbować i po prostu u mnie to tak jakby nie działa nie doprowadza to ani do wytrysku ani do jakiegokolwiek zaspokoenia i ustąpienia wzwodu. Próbowałem to robić dlatego, że gdy byłem dziś na basenie i w trakcie przebierania już jak myłem się to czułem jakieś dziwne uczucie i siusiak stawał się większy ale myślałem że to od tego że wyszedłem z zimnej wody lecz gdy zaczołem się przebierać to penis stał na maksa do góry a jądra były nie takie wiszące tylko bardzo nabrzmiałe (coczywiście był tam jeden starszy chłopak który widział . I własnie wtedy poszedłem do łazienki bo czytałem że masturbacja pomaga na to żeby nie było wzwodów tylko u mnie powduje ona dziwne uczucie a nie przyjemność oczywiście wytrysku nie miałem. Czy to normalne że w sumie rzadko mam wzwody , nie mam wytrysku i jądra były takie dziwne? Najlepiej żeby powiedzieli osoby , które mają właśnie 11-12 lat
 

dandoo

Active member
Tu raczej znajdziesz starszych ale spokojnie też mieliśmy tyle lat co ty, wzwody przyjdą, co nie oznacza że jedynym sposobem na pozbycie się wzwodu jest masturbacja, nie wierz tym bzdurom. Wzwód przyjdzie i z czasem pójdzie, nie zawsze to będziesz kontrolował zwłaszcza jak zaczniesz dojrzewać, ale to normalne, nie przejmuj się jak ci penis stanie na pewien czas, bo ponownie opadnie po chwili napięcia, nie ma w tym nic dziwnego, pierw zacznie stawać, potem przychodzą polucje na początku ejakulat potem jak dojrzejesz płciowo z nasieniem. Wszystko w swoim czasie, nie przejmuj się, jesteś jeszcze dzieckiem, lepiej pogadaj z tatą o takich rzeczach, moja dobra rada.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
I Problem lat 20 Stulejka 3
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8
R 35 lat: oceńcie i doradźcie Stulejka 18

Podobne tematy

Do góry