• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

14 lat, ból żołędzi

elllo32

New member
Hej, mam 14 lat i pierwszy raz ściągnąłem napletek. Przez cały czas szyjka była jakby wąska i nie chciał zejść.
Wczoraj udało się ściągnąć ja pod żołądź.
Rozciągnęła się na tyle, że teraz jakby w stanie spoczynku penis jest w połowie odkryty (taka jakby dziurka). Kiedy dotykam żołądź, to odczuwam lekki dyskomfort i jakby ból. Ponadto, kiedy ściągam napletek bardziej, to pod tą żołędzią tworzy się jakby taki pierścień ze skóry która zdjąłem. Czy to normalne???
 

amenek5

Active member
Z tego co rozumiem to masz chyba ciasny napektek czyli masz stulejkę. A stulejkę nie jest normalna. Ja trzeba wyleczyć po przez zabieg lub rozciąganie. A ten ból przy dotykaniu żołędzia pojawia się dlatego że żołądź jak był cały czas przykryty przez napletek stał się bardzo delikatny i teraz pierwsze dotyki go poprostu drażnią. Jeżeli uporasz się ze stulejka to nadwrażliwość żołędzia powinna zniknąć
 

Trolo

Well-known member
Skoro udało się zsunąć napletek, to trzeba go ćwiczyć i zsuwać dalej w spoczynku, potem próbować w półwzwodzie i potem we wzwodzie, aby się odpowiednio rozciągnął. Nie wolno się spieszyć tylko dać sobie czas na odpowiednie "zapracowanie" skóry na każdym etapie rozciągania. Jeżeli nie da się w którymś momencie to wtedy ratuje tylko zabieg.
 

Dawid88

Member
Te ćwiczenia jak napisał kolega wyżej, wymagają czasu i właśnie etapami na zasadzie: zsuwanie w spoczynku, gdy już będzie luźno i bez dyskomfortu, wtedy w lekkim wzwodzie, aż do pełnego wzwodu. Żołądź gdy będzie odkrywany, stanie się mniej wrażliwy, jednak pamiętaj, że jest to część ciała delikatna i wrażliwa, ze względu na ukrwienie i unerwienie.
 

Podobne tematy

Do góry