• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka lat 12/13 lat

ebe.ebe

New member
Hej mam 12 lat niedługo kończe 13 i sytuacja ogólnie tak wygląda:
od zawsze mialem problem ze stulejką i chciałem zacząć z ćwiczeniami na rozciąganie. Nie mówiłem jescze nie mówiłem o tym rodzicom. Wygląda to bardzo podobnie jak tutaj: https://meskiezdrowie.pl/threads/masturbacja-ze-stulejka.11042/ (kolega gdzieś tam załączył zdjęcie, a rozmiar prącia też mam bardzo zbliżony).
I pytanie brzmi jakie ćwiczenia wykonywać (prosiłbym o jakieś zdjęcia, najlepiej filmy)? Wolałbym jednak zostawić ten napletek albo poddać się obrzezaniu high and loose.
 

ebe.ebe

New member
Myślisz że obrzezanie high and loose będzie dobrym pomysłem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Do rodziców na rozmowę. Pamiętaj, dla nich to też będzie krępujące, nie tylko dla Ciebie.
 

Matiii

Member
Powiem tak, osobiście nie powiedziałem rodzicą że mam takie problemy w twoim wieku, bo się po prostu wstydziłem, a z drugiej strony bałem. Jednak patrząc z dłuższej perspektywy uważam że to była chyba najgłupsza decyzja jaką mogłem podjąć. Zebrałem się dopiero w wieku 18 lat, aktualnie jestem w procesie gojenia, dla mnie to był ostatni właściwy moment żeby udać się do urologa, dłużej nie byłem w stanie czekać. Jestem pewien że urolog podejmie właściwą decyzję co do leczenia i jaką metodą leczyć twoja dolegliwość.
3maj się 🙂
 
Ostatnia edycja:

Matiii

Member
Mam pytanie, czy po 3 tygodniach ktoś czuł bół w okolicy wędzidełka i całego żołędzia, na wedzidełku jest jakby warstwa ,,ropy" nie wiem jak to nazwać, lekarz mówił że to jest proces gojenia, szwy już wszystkie z tydzień temu wyleciały, ale przed chwila po myciu zacząłem prodczuwać duży ból/pieczenie, również przy odddawaniu moczu, ktoś miał taką sytuację?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
S Stulejka lat 14/15 Stulejka 2
E stulejka,czy wszystko jest dobrze?(14 lat,zdjecia) Stulejka 11
W Czy to stulejka? mam 16 lat Stulejka 2
S Stulejka? 13 lat Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry