• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

35 lat: oceńcie i doradźcie

Ruuis

New member
Witam. Mam 35 lat i w sumie od kiedy pamiętam problem z penisem. W spoczynku mogę spokojnie ściągnąć skórę z żołędzia ale za to przy wzwodzie jest to możliwe ale z trudnościami i blokuje się w rowku za żołędziem.
Podsyła zdjęcia i proszę o ocenę i poradę.


czekam na info od Was.
 

michal90

Member
do obrzezania, będziesz dziękować sobie, że to zrobiłeś i zastanawiać się dlaczego nie wcześniej. ja 4 tygodnie temu w wieku 33 lat i 9 miesięcy się obrzezałem ;)
 

Stulejka1994

Active member
U Drabiny polecają tylko i wyłącznie obrzezanie całkowite, tak mi pisał tu jeden chłopak na priva, niestety tematy na forum są stare i zdjęcia nie działają

A ja wiem tyle co mi ktoś napisze
 

Krystiankendroj

Active member
Całkowite - czytaj wycięcie wszystkiego w pień, najpierw niech sobie poczyta co z tym może zrobić i rozezna się w temacie a nie piszecie ze całkowita najlepsze
Z mojej strony poleciłbym poszukać jakiegoś dobrego specialiaty w dalszym zasięgu i pojechać
I doczytać o metodach obrzezania
Nie sugerować siw opinia kilku osób napewno
 

Pjxter

New member
Całkowite - czytaj wycięcie wszystkiego w pień, najpierw niech sobie poczyta co z tym może zrobić i rozezna się w temacie a nie piszecie ze całkowita najlepsze
Z mojej strony poleciłbym poszukać jakiegoś dobrego specialiaty w dalszym zasięgu i pojechać
I doczytać o metodach obrzezania
Nie sugerować siw opinia kilku osób napewno
ja obrzezanie całkowite rozumiem jako poprostu h&t lub l&t
nie rozumiem ludzi którzy dają się obrzezać w pień, według mnie powinno to być zakazane
 

Matiii

Member
@Pjxter widziałem kiedyś zdjęcie osoby która miała szycie takie że nie było rowka żołędziowego, dosłownie wszystko wycięte do ZERA, też nie rozumiem jak nie ma radykalnej potrzeby medycznej można się obrzeżach w PIEŃ, bo nawet przy perfidnej stulejce lekarz by tyle nie wyciął, ale to tylko moje przypuszczenia
 

Pjxter

New member
@Matiii Też widziałem takie zdjęcie tutaj, myślę że nigdy nie ma potrzeby cięcia w pień bo jakby nie patrzeć przy takim mocnym l&t, ale z zostawionym rowkiem zażołędnym, to przy takim też nie ma szans na nawrót stulejki bo skóra jest tak naciagnięta, że nie ma z czego się ona zrobić
 

Stulejka1994

Active member
Nikt nikomu nie karze tak robić. Normalny lekarz zostawia 5-10mm z każdej str. Ale warto to ustalić bo z najlepszymi lekarzami można się umówić co do milimetra. Takim lekarzem jest Dr Chomicz. Chcecie tak? Bilet do Białegostoku i w droge. Ale zanim pojedziecie to sprawdźcie galerie na jej stronie. Kutasy jak melowane

A krystian który twierdzi że każde obrzezanie całkowite to wycięcie wszystkiego w pień powinien być skasowany z tego forum za mącenie ludziom w głowie

Nie chce mi sie już tego tłumaczyć, to mój ostatni post tutaj, powodzenia i udanych zabiegów
 

Matiii

Member
@Pjxter ja mam low & loose (Albo medium gdyż mam wszystko opuchnięte i nie jestem w stanie ocenić, ale raczej low) i na ten czas jestem zadowolony, o tej godzinie tydzień temu czekał na wypis🙂. Był opuchnięty ale wszystko jest już git i myślę pozytywnie że będzie wszystko dobrze jak się zagoi. Jedni Low & Loose to częściowe, u mnie definiowano to jako całkowite więc jestem trochę zagubiony😂 ale ważne że wszystko poszło dobrze i idzie w dobrym kierunku
 

Matiii

Member
Jeżeli chodzi o post...to plus taki że jesteś w stanie odsłonić główkę penisa, bo u mnie w wzwodzie ani trochę 🙄🤫, ale stan w którym jest tak ciasno nie jest zbyt dobry, więc warto zasięgnąć opinii dobrego specjalisty który ma pojęcie, a partaczy niestety wielu, patrząc na niektóre wątki
 

Krystiankendroj

Active member
Jak dla ciebie stulejka, wycięcie wędzidełka, zostawienie paru mm napletka w. I podszycie na sztywno nie jest wycięciem w pień to niewiem , wytłumacz może nie rozumiem
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
1 Dojrzewanie 11 lat Inne 1
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
I Problem lat 20 Stulejka 3
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8

Podobne tematy

Do góry