• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po zabiegu. Co to za bąble?

bielik

Member
Dzisiaj 9 dzień po zabiegu. Goi się chyba ok?
Zastanawiam się tylko czy nie mam coś spaprane, że po jednej stronie skóry jest jakby więcej?
Foto:
 

Krystiankendroj

Active member
Może być krzywo zszyte , albo z jednej strony bardziej napuchniete , siedź obserwuj , wygląda już lepiej więc nie ma się co martwić
Mój po zabiegu wyglądał jak od rzeźnika a o tym forum dowiedziałem się dopiero dwa miesiące później
 

Krystiankendroj

Active member
Jak już się w miarę wygoiło i nie ma żywych ran , możesz też go pomoczyc w roztworze sody oczyszczonej i wody , dobrze to wpływa na gojenie się ran i przyspiesza cały proces , to z własnego doświadczenia mówię
 

bielik

Member
@Krystiankendroj oo dzięki za podpowiedź. Na pewno przetestuję, u mnie rana już jest sucha z tym że są jeszcze szwy. Także goi się chyba dobrze, jedynie ta "gulka" mnie zastanawia, pierwsze dni po zabiegu jej nie było i się zastanawiam czy ja coś uszkodziłem czy skąd się to wzięło :/
 

ZXCBNM

New member
Jak na 12 dzień to ładnie się prezentuje. Aczkolwiek według mojej opinii lekarz powinien się bardziej postarać. Zdaj relacje za 2tyg w stanie spoczynku i we wzwodzie (nie szarżuj) :D
Pozdrawiam.
 

bielik

Member
Miesiąc po zabiegu, co sądzicie?

 

Krystiankendroj

Active member
Masc na własną rękę, masz te cebulowe , silikonowe i plastry silikonowe które moim zdaniem są najlepsze
Masc trzeba wcierać i czekać a wyschnie masować bawić się z tym a taki plaster zakładasz na cały dzień i po robocie
Plastry sutricol
 

Podobne tematy

Do góry