• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po zabiegu. Co to za bąble?

bielik

Member
Witam. Dwa dni temu przeszedłem zabieg obrzezania. Wczoraj podczas zmiany opatrunku był wysięk przez co opatrunek trochę przywarł do rany. Ściągając go poczułem lekkie szarpnięcie w okolicy wędzidełka. Zmieniłem opatrunek i było wszystko dobrze. Dziś rano obudziłem się z lekko zaczerwienionym opatrunkiem właśnie w okolicy wędzidełka. Dodam jeszcze, że cztery razy budziła mnie w nocy erekcja. Czy to normalna sytuacja czy jednak mogło dojść do jakiegoś uszkodzenia?
Pozdrawiam
 

playoff

New member
wydaje mi się ze możesz być spokojny, ja miałem zabieg 12 dni temu i pierwszej nocy tez miałem wyciek wiec się przeraziłem zmieniłem opatrunek później przez 2-3 dni lekko krwawiło właśnie z punktu wiezadełka. A teraz już powili wszystko się goi, jedyne z czym walczę to z oponka i wzwody dalej mnie wybudzają.
 

mar_get

New member
Wszystko jest ok, proponuje przed zmianą opatrunku zmoczyć obecny pod prysznicem aż wszystko sią poodkleja (chodzi o ewentualne krwawienie i przyschniecie do opatrunku) Opatrunek przyklejać do podbrzusza penisem do góry, plastrami do opatrunku z apteki, polecam te szerokie, w moim przypadku dobrze trzymały nocne erekcje.
 

bielik

Member
Witam.
Dziś moja trzeci dzień po obrzezaniu całkowitym. Rano po przebudzeniu uważałem taki widok. Czy te białe plamki są normalne? Opatrunek się do tego przykleił, ale ta wydzielina jest bezwonna, jednak zaczynam się obawiać.
Foto:
 

bielik

Member
Cześć.
Dziś mija trzeci dzień od zabiegu całkowitego obrzezania. Czy rana goi się prawidłowo? Co to za bąble? Czy jest się czym martwić?

Foto:
 

Adam 6

New member
Nie wiem ale z innej beczki mam pytanie.
Czy zabieg bolał? Czy masz nadwrażliwość żołędzi?
Dzięki za odpowiedź. :)
 

Adam 6

New member
Dzięki za odpowiedź, ja się zastanawiam nad częściowym a całkowitym obrzezaniem bo mam dość wrażliwa żołądź i nwm jak to może być.
A przed zabiegiem miałeś mocna stulejkę? Np mogłeś ściągnąć napletek podczas spoczynku ?
 

bielik

Member
Mówili mi że jak będzie zbyt duża nadwrażliwość to żeby smarować dziecięca oliwką, więc w razie zbyt dużej wrażliwości może to by pomogło. W moim przypadku była stulejka nabyta, kiedyś mogłem ściągnąć normalnie, ale ostatnio już wcale nie dało się odprowadzić napletka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bielik

Member
A u Ciebie jest stulejka? Czy chcesz zrobić zabieg ze względów wizualnych?
Nie ma czego się bać 😁
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adam 6

New member
Jest stulejka😞 zacząłem ćwiczyć coś tam pod prysznicem+ maść nawilżająca, coś pomogło bo mogę ściągnąć napletek w spoczynku i się normalnie tam umyć, lecz w zwodzie jest średnio.
Obstawiam za ciasny napletek lub krótkie wędzidełko. Tak czy siak jestem pewny że będę musiał poddać się zabiegu czego się bardzo boję/obawiam 😖
 

Adam 6

New member
Wrzucałem foty ale nikt nie ocenił konkretnie, jedni pisali że można wyćwiczyć jedni że nie.
Na tym etapie się poddałem i skończyłem z leczeniem na własną rękę 😅
 

bielik

Member
W moim przypadku lekarz powiedział, że po ćwiczeniu na własną rękę mogą być nawroty co jakiś czas i napletek może zacząć pękać i się zabliźniać i że lepiej zrobić zabieg od razu no to się zgodziłem, też się bałem rej decyzji, ale tak jak pisałem wcześniej zabieg bezbolesny 😁
 

Trolo

Well-known member
Zdjęcie nie działa, ale to może być efekt gojenia. Może miałeś stulejkę całkowitą, coś tam lekarz rozklejał. Namoczenie opatrunku przed zdjęciem pomoże odkleić to od rany i żołędzi.
 

Krystiankendroj

Active member
Ja po trzech dniach ro miałem krwiaka potężnego na żołędzi
Takie plamy czy żółte białe wydzieliny po zabiegu są raczej normalne , psikać octaniseptem i higiena , świeże opatrunki itd
 

Podobne tematy

Do góry