• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

29 lat i spontaniczne erekcje

Nck272727

New member
Witam! Mam 29 lat i chciałem zapytać osób w podobnym wieku co ja o pewną sprawę. Otóż mniej więcej od roku przestałem dostawać erekcji od byle czego. Zawsze od momentu dojrzewania podniecałem się byle czym. Było to dla mnie trochę uciążliwe ponieważ miałem dużo wzwodów w szkole,a w później zdarzały się również w pracy. Mimo tego wiedziałem chociaż, że jestem zdrowy i lepiej, że je mam niż jakbym miał wogule ich nie mieć. Teraz to ustąpiło. Żebym się podniecił i dostał wzwodu muszę mieć wyraźny powód np. zamiar uprawiania stosunku z dziewczyną. Wtedy wszystko działa tak jak powinno wzwód i normalny wytrysk. Robiłem sobie badania nasienia oraz testosteronu, które wyszły wzorowo. Więc tu pojawia się pytanie: Czy to co się u mnie wydarzyło to normalne i z wiekiem tak się dzieje?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tak. Starość nie radość, młodość nie wieczność. Za kolejne 10 - 15 i z tymi drugimi (wyraźny powód) erekcjami będzie problem 😉
 

amenek5

Active member
I znowu WDZ w polskim systemie edukacji daje plamy.
To co napisałeś to wszystko normalne. Skończył się już okres dorastania, burzy hormonów itp. Każdy kończy ten okres w innym wieku. Do tego dochodzi życie sexualne które sprawia że nie jesteś już nabuzowany jak 15 latek który często jedynie co może zrobić to fapu fapu i tyle. Także trzeba się oswoić powoli z tym że już zaraz 30 na karku i żyć dalej :p
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
1 Dojrzewanie 11 lat Inne 1
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
I Problem lat 20 Stulejka 3
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8

Podobne tematy

Do góry