• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Żylaki moszny ?

marek 21

New member
Po wielu robionych USG, macaniu i kręceniu wora również w prywatnej wizycie, ból powrócił. Ostre kłucie w lewym jadrze. Ból nogi, pleców o raz ogólnie obolałe jądra w dotyku. Jeden urolog stwierdził zapalenie prostaty palcem w tyłek. Drugi prywatny, przeziębione jądra i lekki stan zapalny nadjądra. Leków kupa a ból ponownie powraca. Stwierdziłem że na lewym jadrze na mosznie mam wpukloną żyłę i guzki na niej. Urolog to olał że to nie istotne. W necie doczytałem że to mogą być żylaki zewnętrzne moszny. Ból pleców i nóg może być skutkiem czegoś innego nie związanego z bólem jader. Urolog był zdziwiony że mam tak wrażliwe jądra na dotyk. Ktoś coś wie na ten temat? Męczę sie z tym od 7, 8 lat i mam już dosyć ile można. A jest co raz gorzej. Prostata na USG w przychodni była ok żadnego zwapnienia czy przerostu niby idealna. Z moczem nie mam i nie miałem problemów nigdy.
 

marek 21

New member
Teraz to znaczy 3 miesiące temu bakteria e-coli wyszła mi w moczy dwukrotnie i po leczeniu antybiotykiem kolejny posiew moczy już jej nie wykazał. Ale mogła się ona ukryć w nadjądrach według lekarza. Lub według internetu mogłem mieć brudnego ptaszka i zanieczyścić próbkę. Tyle że jak go nikomu w tyłek nie wkładałem, cholera od lat nie uprawiam seksu. Zrobiłem tez badania na posiew nasienia pod względem bakteriologicznym i czekam na wyniki. Kolejan nie przespana noc przed mną.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Q Żylaki powrózka nasiennego Inne 7
M Masaż jąder na żylaki powrózka nasiennego Inne 7
A Żylaki powrózka nasiennego Inne 18
K Torbiel/Żylaki? Pomocy Inne 1
A Żylaki powrózka nasiennego a lot samolotem Inne 3

Podobne tematy

Do góry