• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Żurawina i ekstrakt z żurawiny przy zapaleniu prostaty, cewki moczowej

wirus

New member
Do tej pory najbardziej skuteczną metodą wspomagania leczenia oraz szybkiego eliminowania objawów bakteryjnego zapalenia prostaty, pieczenia cewki moczowej i zmniejszenia strumienia moczu okazał się się wyciąg z żurawiny w formie kapsułek.

W sytuacjach, w których odczuwałem dyskomfort spowodowany bólem czy silnym pieczeniem, duża poprawa była widoczna już po 3-4 dniach stosowania. Osobiście zawsze korzystałem z produktu Żuravit.

Opakowanie 60 kapsułek starcza na trzy tygodnie. W pierwszym okresie stosowania przyjmowałem 4 kapsułki dziennie (2 rano i 2 wieczorem). Później 2 dziennie.

W trakcie kuracji dobrze wypijać 3-4 litry wody dziennie tak by przepłukiwać układ moczowy i wspomóc bakteriobójcze właściwości żurawiny.

Zdecydowanie polecam. Jeżeli poprzednie metody zawodzą, warto spróbować jeszcze tej i przekonać się jakie efekty będzie miała na nasz organizm.

W kolejnym kroku zamierzam zastąpić pastylki żurawiną suszoną i 100% soku z żurawiny. Podzielcie się swoją opinią. Jakie macie doświadczenia z stosowaniem żurawiny przy naszych dolegliwościach?
 

kaolik98

Well-known member
Mam podobne objawy pieczenia cewki moczowej, wyglądają one tak, że gdy mam wypełniony pęcherz, to przy ujściu cewki czuję pieczenie, oraz po oddaniu moczu wewnątrz prącia. Czy to o takie objawy chodzi?

Co do żuravitu, nie wiem, jeszcze nie próbowałem.

Za to ostatnio stosuję olejek z oregano i cukier d-mannozę (oba prepraraty) w kapsułkach, - odczuwam poprawę, ale pieczenie całkowicie nie ustąpiło.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
W Ekstrakt z grzybów Reishi Lekarstwa 2

Podobne tematy

Do góry