Żurawina i ekstrakt z żurawiny przy zapaleniu prostaty, cewki moczowej

wirus

New member
Do tej pory najbardziej skuteczną metodą wspomagania leczenia oraz szybkiego eliminowania objawów bakteryjnego zapalenia prostaty, pieczenia cewki moczowej i zmniejszenia strumienia moczu okazał się się wyciąg z żurawiny w formie kapsułek.

W sytuacjach, w których odczuwałem dyskomfort spowodowany bólem czy silnym pieczeniem, duża poprawa była widoczna już po 3-4 dniach stosowania. Osobiście zawsze korzystałem z produktu Żuravit.

Opakowanie 60 kapsułek starcza na trzy tygodnie. W pierwszym okresie stosowania przyjmowałem 4 kapsułki dziennie (2 rano i 2 wieczorem). Później 2 dziennie.

W trakcie kuracji dobrze wypijać 3-4 litry wody dziennie tak by przepłukiwać układ moczowy i wspomóc bakteriobójcze właściwości żurawiny.

Zdecydowanie polecam. Jeżeli poprzednie metody zawodzą, warto spróbować jeszcze tej i przekonać się jakie efekty będzie miała na nasz organizm.

W kolejnym kroku zamierzam zastąpić pastylki żurawiną suszoną i 100% soku z żurawiny. Podzielcie się swoją opinią. Jakie macie doświadczenia z stosowaniem żurawiny przy naszych dolegliwościach?

kaolik98

Member
Mam podobne objawy pieczenia cewki moczowej, wyglądają one tak, że gdy mam wypełniony pęcherz, to przy ujściu cewki czuję pieczenie, oraz po oddaniu moczu wewnątrz prącia. Czy to o takie objawy chodzi?

Co do żuravitu, nie wiem, jeszcze nie próbowałem.

Za to ostatnio stosuję olejek z oregano i cukier d-mannozę (oba prepraraty) w kapsułkach, - odczuwam poprawę, ale pieczenie całkowicie nie ustąpiło.

Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Ekstrakt z grzybów Reishi Lekarstwa 2