• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zszywki.

ksieis

New member
Cześć, jestem po zabiegu obrzezania stamplerem, minely dwa tygodnie i mam pytanie co do zszywek, wiekszosc z nich wypadla, ale jedna sie zaczyna zarastac pod skora i widac tylko ostry czubek wystajacy, jakies rady jak moge to odratowac bez interwencji urologa? dzieki.
 

luktop

New member
Cześć wam, też mam taki sam problem jestem 10 dzień po zabiegu prawię wszystkie zszywki wypadły super a 1 żmija która jest pionowo sterczy do góry czy mam ją zostawić w spokoju smarować linomagiem czy ona wogole wyjdzie, czy czekać spokojnie na wizyte którą mam 8 lipca, nie chce tego ruszać bo nie wiem czy pogorszę sytuacjeĵ czy masować jakoś żeby wyszła samahttps://imagehost.pl/image/wEKT3
 

Podobne tematy

Do góry