Żołte grudki w spermie

Czyrak

New member
Witajcie koledzy!

W moim nasieniu około rok temu pojawiły sie dziwne żółte grudki myslalem, ze wynika to ze złej diety jaka wtedy prowadziłem, po małych jej korektach wszystko jakby wrociło do normy.
Jednak jakies 2 miesiące temu znow grudki wróciły wiec to nie kwestia diety.
Zauważyłem, że im rzadziej sie masturbuje tym wieksza ilosc grudek.
Są one róznej wielkosci od małych kuleczek do dłuższych sznureczków jak na zdjęciu.
Zadnych bolów temu towarzyszacych chyba nie ma, tylko ten ich kolor mnie niepokoi.
Prosze napiszcie czy to normalne.
FOTO:
https://imgur.com/XOAgzoL

Pozdrawiam!

Trolo

Active member
Z tego co ja pamiętam to też czasami mialem grudki, ale po pewnym czasie od wytrysku rozpuszczały się. Sprawdź czy u Ciebie też się rozpuszczą. Zostaw nasienie na brzuchu czy tam na biurku, podłodze - tam gdzie nie będzie się wchłaniać, a łatwo później można zetrzeć, i wtedy daj znać.

Czyrak

New member
Dzięki za odpowiedz!

Ok, wiec zrobilem eksperyment zostawilem nasienie na kawałku szyby, (znajdowały sie w nim tylko dwie grudki).
Po 6 godzinach leżakowania produktu grudki nadal zostaly tylko zmiejszyly kilku krotnie swoj rozmiar, wyschły stajac sie twarde.
Co dalej działac z tym faktem?
Jakies badanie? Nie mam pojecia gdzie sie ewentualnie takie wykonuje i jak to wyglada.

Trolo

Active member
Trudno powiedzieć co to może być. Ile masz wgl lat? Myślę, że trzeba zapytać lekarza co on na to. Ja miewałem białe grudki, ktore się calkowicie rozpuszczały, ale to tylko wtedy gdy bardzo szybko dochodziłem.

Czyrak

New member
Mam 19 lat. Jeszcze pokombinuje z tymi grudkami.
Lekarz to powie pewnie bierz antybiotyk i moze przejdzie :D
Napisze jeszcze jak sie to rozwinie

Dzieki za pomoc!

Czyrak

New member
A mam jeszcze pytanie czy one u Ciebie zawsze sie rozpuszczaly?
Bo w sumie zauwazylem, ze te grudki nie zawsze sa zolte, sprawdze czy te białe sie rozpuszczaja

tomiszon

Member
Ale syf na rzyganie mnie wzięło. Drogi kolego najprawdopodobniej masz bakteryjne zapalenie prostaty. Jak cie nic nie boli i nie masz żadnych dolegliwości to jest to zapalenie bezobjawowe póki co tylko żółte syfiaste grudki. Normalnie sperma jest bielutka i bez grudek. Wiem co mówię bo tak kiedyś miałem.

Falcon

New member
Czołem,
Również mam problem jak opisywany przez autora wątku czyli występujące grudki w nasieniu.
Badanie i posiew nasienia nie wykazały niczego. Podobnie jak USG jąder oraz prostaty.
Grudki obecne są niezależnie od okresu abstynencji.
Brałem Sumamed oraz w późniejszym czasie lek z grupy fluorochinolonów (nazwy nie pamiętam) - bez efektu.
Urolodzy u których byłem nie uznali tej kwestii za problem warty uwagi...

Jak to leczyć?
Bardzo proszę o pomoc oraz wskazówki jeżeli ktoś miał lub ma styczność z takim przypadkiem.

Do góry