• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zmniejszenie blizny - 3 lata po obrzezaniu całkowitym

kokakola

New member
Hej chłopaki,
Czy znacie jakieś medyczne specyfiki lub zabiegi, które pomogłyby mi zmniejszyć widoczność blizny pod obrzezaniu? Obrzezany byłem 3 lata temu, wszystko ładnie się zagoiło. Nie ma żadnych nierówności, ale miejsce zszycia jest bardzo widoczne.
Chciałbym uzyskać bardziej delikatne przejście, a nie widoczną linię, tak żeby zmniejszyć efekt dwukolorowego penisa :p

Jeżeli to ma jakieś znaczenie to mieszkam we Wrocławiu.

Pozdrawiam wszystkich!
 

nope

Well-known member
Zapodaj jakieś foto. Bardzo mnie ciekawi jak to wygląda. Może jakiś laser na korekcje czy coś takiego?
 

kokakola

New member
Hej, podsyłam zdjęcia (mam nadzieję, że wszystko działa). Wydaje mi się, że na zdjęciu to wygląda znacznie lepiej niż w rzeczywistości.


Ktoś z Was próbował zmniejszyć bliznę zabiegowo?
 

wacie

Active member
Nie jesteśmy doskonali.
Wygląda "normalnie" , ważne że wszystko jest OK.
Tobie nie powinno to przeszkadzać .
Jak przeszkadza partnerce to znaczy że nie jest Ciebie warta , wymień patrnerkę.
 

kokakola

New member
Hej, dzięki za odpowiedź, ale nie o to pytałem. Nie przeszkadza mi to w ogóle.
Chciałem dowiedzieć się czy ktoś poddał się zabiegowi zmniejszenia blizny lub uzyskał ten efekt maściami.
 

Amek

Active member
Ale to Ty nie chcesz zmniejszyć blizny, bo tam wcale jej nie masz, tylko chodzi o dwa kolory i chciałbyś zrobić łagodne przejście.

To na to nic nie poradzisz
 

nope

Well-known member
Dokladnie blizny praktycznie nie ma. Zazdro chciałbym mieć taki efekt ; p na te kolory skóry nic niestety nie zrobisz
 

RTHadzaj

Active member
Blizny nie masz, jesli chodzi o linie gdzie masz rozowa skore i ciemniejsza to tak po prostu jest bo napletek wewnetrzny jest rozowy
 

kokakola

New member
Hej chłopaki,
Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Liczyłem na to, że jednak jakimś sposobem udałoby mi się wizualnie "rozetrzeć" granicę lini cięcia.
Oczywiście nie przeszkadza mi to, jedynie optycznie zmniejsza długość. Jednak wybieram tę opcję, niż tę przed zabiegiem.
Być może z biegiem czasu zmniejszy się ta różnica między kolorami.

Wszystkiego dobrego, chłopaki!
 
  • Like
Reactions: AGv

kokakola

New member
Właściwie nic nie stosowałem. Po zabiegu, w czasie gdy miałem jeszcze szwy stosowałem jedynie Octenisept - według zaleceń lekarza.
Dosyć szybko goją mi się rany, po dwóch tygodniach, przy zdejmowaniu szwów wszystkie miałem wrośnięte do skóry. Sporo ranek miałem po zdjęciu. Dodatkowo widoczne były ślady po szwach. Niestety nie mam z tamtego czasu zdjęcia.
Po obrzezaniu używałem jedynie kremu nawilżającego, tak aby trochę zmniejszyć i zmiękczyć bliznę.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry