Zmiany po stosowaniu maści

Forumowicz

New member
Witam. Jakiś czas temu po basenie wystąpiło u mnie zaczerwienienie penisa. Poszedłem do lekarza z podejrzeniem grzybicy i dostałem maść sterydową Pimafucort. Po 5 dniach jej stosowania grzybica odeszła( na to przynajmniej wygląda), ale za to pojawiły się jakby 3 krosty na żołędziu i wewnętrznym napletku. Jestem pewien że to jest od tej maści bo wcześniej czegoś takiego nie miałem. Są to małe jasnoczerwone krostki z których co jakiś czas wydziela się coś dziwnego w niewielkiej ilości (możliwe że ropa). Co mam robić ? Podejrzewam że to jakiś liszaj i wiem również że to po tej maści. Miał ktoś taki problem ? Możecie mi coś na to polecić ?
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
V ZGK, czy zmiany nowotworowe? Prostata 20
J Zmiany i dziwny kolor żołędzia Inne 0
T Zmiany skórne na żołędziu Inne 2
M Czy takie zmiany sa normalne (4 dzien) Po zabiegu obrzezania 3
B Czerwone zmiany pod żołędziem Po zabiegu obrzezania 1
Podobne tematy





Do góry
TOPlist