• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zestaw ringów do rozciągania stulejki.

JankowskiT

New member
Mam stulejke i jest to mega problematyczne... Koszmarnie boje sie skalpela.. Nie ma opcji, ze pojde na operacje.. poza tym kosztuje to prawie 2tys zl, a mnie nie stac.. strasznie duzo o tym czytam i wiem, ze mozna sobie z tym poradzic bez operacji. Wyczytalem na zagranicznym forum o naturalnych olejkach i ringach do rozciagania. W polsce tylko tu znalazlem https://menmed.pl/produkt/kompletny-zestaw-do-rozciagania-stulejki-menmed/

Czy ktos z Was stosowal takie ringi lub ten olejek ozonowany? Zamowilem na probe bo wyglada to profesjonalnie i chyba ma to sens jesli widac zoledzia. Psycha mi juz siada. Sa wakacje i wlasnie zaczalem spotykac sie z fajna dziewczyna... czy ktos sobie poradzil z was bez operacji? Jak mi ten zestaw nie pomoze to jakie sa alternatywy?
 

admma412

Member
Wydaje mi się że nie ma magicznych sposobów na usunięcie stulejki więc bez sensu kombinować, ja też musiałem i miałem zabieg w tym tygodniu obrzezania laserowego, musisz po prostu dozbierać pieniądze i zrobić zabieg jeśli urolog stwierdził że masz stulejkę, ja ogólnie bardziej polecam laserowy i znaleźć do tego dobrego specjalistę, ogólnie z moich doświadczeń powiem ci tak sam zabieg praktycznie jest bezbolesny minimalnie czuć znieczulenie i raz poczułem ból jak mi znieczulenie troche zeszło ale to pan znowu coś tam dał i nic nie bolało, bardziej przewalone jest po samym zabiegu bo to gojenie trwa dość długo pare tygodni i różnie się to goi oraz jest problematyczne ale warto się przemęczyć i pozbyć problemu na zawsze.
 

olekf646

Active member
Dokładnie,reklama badziewia które nie jest warte 20 zł,marnowanie czasu i pieniędzy,a te pierścienie które tam są za ponad 100 zł można kupić za grosze jako tunele do rozciągania uszu
 
Ostatnia edycja:

JankowskiT

New member
Wydaje mi się że nie ma magicznych sposobów na usunięcie stulejki więc bez sensu kombinować, ja też musiałem i miałem zabieg w tym tygodniu obrzezania laserowego, musisz po prostu dozbierać pieniądze i zrobić zabieg jeśli urolog stwierdził że masz stulejkę, ja ogólnie bardziej polecam laserowy i znaleźć do tego dobrego specjalistę, ogólnie z moich doświadczeń powiem ci tak sam zabieg praktycznie jest bezbolesny minimalnie czuć znieczulenie i raz poczułem ból jak mi znieczulenie troche zeszło ale to pan znowu coś tam dał i nic nie bolało, bardziej przewalone jest po samym zabiegu bo to gojenie trwa dość długo pare tygodni i różnie się to goi oraz jest problematyczne ale warto się przemęczyć i pozbyć problemu na zawsze.
Problem jest taki, ze ja sie nie dam dotknac. Dobry znajomy mial zabieg prywatnie i mowi, ze ma blizny. W miejscu blizny nic nie czuje. Lapie sie wszystkiego co dostepne... Apropo ringow, to oczywiscie ,ze nie zaplacilbym ponad 100zl za ringi... ta oliwka antygrzybicza do mnie najbardziej przemawia. Kupilem caly zestaw bo licze, ze mi to pomoze .. anigdzie indziej nie ma...
 

Dawid88

Active member
Gdybyś napisał, że przedstawiasz ofertę powstałej miesiąc temu firmy oferującej takie coś, to by zdecydowanie lepiej brzmiało. A jeśli naprawdę masz stulejkę to zastosuj, pokaż zdjęcia przed i po i dopiero wtedy polecaj, będziesz bardziej wiarygodny czy to jako facet czy jako handlowiec.
 

olekf646

Active member
Pokaż jak wygląda teraz Twój penis to może ktoś uwierzy że tego badziewia nie reklamujesz,chętnie się dowiem jak to zadziała u ciebie,pokaż przed i po efekty,w miejscu blizny wszystko się czuje,nieźle głupoty opowiadasz
 

admma412

Member
@

JankowskiT Jak uważasz ale tak jak mówię jeśli masz stulejke to nie pozbędziesz się problemu w magiczny sposób żadnymi specyfikami w dorosłym wieku a jeszcze czasem wyrządzisz sobie większą krzywdę, mi też się nie widziało robić zabiegu ale jak nie ma wyboru to nic na to nie poradzisz i lepiej się pozbyć problemu mimo wszystko. Tak czy siak powodzenia.​

 

JankowskiT

New member
Jasne. Wroce do domu i postaram sie zrobic zdjecia. 100% to stulejka. Bron boze nic nie polecam. Mowie tylko, co znalazlem i co zamowilem. Na pewno moge polecic ten olejek bo opis idealnie pasuje do problemow powstawania stulejki czyli braku higieny za dzieciaka. Wiecie jak to jest.. przed spaniem bawilo sie na szybko i do spania... bez mycia itd..
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Firma ma miesiąc a doświadczenie na rynku 5 lat. Ciekawe w jaki sposób zdobyli doświadczenie. No ciekaw jestem w którą stronę się ten temat posunie. Oprócz tych ringów nie mają nic innego do zaoferowania. Fajnie jakbyś zapodał foty bardziej przedstawiające te stulejkę, bo po tym zdjęciu nie da się powiedzieć jak duży jest twój problem.
 

JankowskiT

New member
Firma jak firma.. Duzo czytalem na reddicie i jest masa fotek jak sobie rozciagaja takimi ringami i widac tam postepy. Jest jakas firma z `UK ale koszty sa duze za przesylke i w ogole nie wiadomo czy paczka dojdzie. Nie mam teraz jak zrobic lepszego zdjecia. Jak paczka nie dojdzie czy bedzie cos nie tak to dam znac. Chce sprobowac to porozciagac bbo wiem ,ze inni maja mikro przeswit albo w ogole nie widza zoledzia.
 

Dawid88

Active member
Pomyśl przez chwilę. Przeczytaj swój pierwszy post. Nie skupiasz się na problemie, nie mówisz nic o rozpoznaniu, wizycie u lekarzy itd zachwalasz produkt którego jeszcze nie masz i nie użyłeś. No sorry, ale śmierdzi to.
 

JankowskiT

New member
Usuncie link i nie ma tematu... pisalem o problemi i o zamowionej paczce z ringami. od 3 miesiecy czytam na forach zagranicznych itd. Nie ma chyba sensu wrzucac problem do internetu jak widac. Kazdy ma z czyms problem.. ja mam problem z psycha przez to i myslalem, ze ktos cos podpowie a polowa postow to o tej firmie ktora nie ma dla mnie znaczenia.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bo chyba nikt tutaj nie wierzy w rozciągnięcie stuleji ringami. Albo kiszą sie ze stuleja całe życie albo ida na zabieg.
Myślę że źle zacząłeś jako świeżak od razu z linkiem do produktu. Od razu każdemu zapala się czerwona lampka.
Ja tam Ci dobrze życzę chłopie. Tylko se krzywdy tymi krążkami nie zrób. Warto by udać się do urologa na badanie, możliwe że masz stan zapalny, który wypadałoby wyleczyć.
 

JankowskiT

New member
To w takim razie wybaczcie i prosze o usuniecie linku. Chcialem pokazac co kupilem i sie doradzic.. ja sie kisic nie chce ale nie chce tez sie ciachac.. Moze to dziecinnie brzmi. Naprawde nikt z Was nie trafil na tematy zwiazane z tymi ringami ? ja mam pozapisywane na dysku z 30 zdjec jak sobie tym rozciagaja i pisza o poprawie. Mi sie wydaje, ze u mnie nie trzeba duzo. Teorie mam taka ,ze jak sie brzuch potrafi u grubaskow mocno rozciagnac i nie peka to na napletku tez sie rozciagnie
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Stan po 3 miesiącach rozciągania Stulejka 35

Podobne tematy

Do góry