• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zebrałem się i zrobiłem zdjęcia po 5 miesiącach :)

uniuse

New member
Praktycznie nie widać linii cięcia i szycia. Wygląda jak "całość". Trzon plus główka.
Jestem mega zadowolony. Zwłaszcza, że miałem bardzo zaawansowaną stulejkę.
 

stu99

New member
No stary, zajebiście to wygląda. Oczywiście, nie żebym gustował w ptakach. Masz jakieś zdjęcia jak wcześniej u ciebie wyglądał - po zabiegu?
 

Anonymous2

New member
stu99 napisał:
No stary, zajebiście to wygląda. Oczywiście, nie żebym gustował w ptakach.

AHAHAHHAHAHAHAH dobre :D no ale mi też się podoba :oops: Fajnego masz wacusia.. hahaha ;d. Też bym prosił o zdjęcia kilka tygodni po zabiegu albo miesiąc :) Jeśli oczywiście takie posiadasz.
 

uniuse

New member
Niestety nie mam. Wtedy jakoś nie myślałem żeby robić dokumentacje fotograficzną :) a szkoda.
Wyglądał podobnie tylko blizny były bardziej widoczne, były szwy. Opuchlizny nie było. Od drugiego miesiąca już praktycznie tak wyglądał. Szwy wypadły. Było parę gorszych miejsc. Jakieś delikatne nierówności na bliźnie, grudki. Myślałem, że tak zostanie. Z czasem wszystko się wygładziło. Teraz blizna jest praktycznie niewidoczna.
 

Anonymous2

New member
Eh mi trochę bandaż odstaje od żołędzi i widzę tak jakby jakies mięsko.. nie wiem czy to opuchlizna czy jakiś strup.. wiem, ze mi sie to nie podoba i się martwię ponieważ 4 lipca jadę z dziewczyną na wakacje i wiadomo..
 

stu99

New member
Anonymous2 napisał:
Eh mi trochę bandaż odstaje od żołędzi i widzę tak jakby jakies mięsko.. nie wiem czy to opuchlizna czy jakiś strup.. wiem, ze mi sie to nie podoba i się martwię ponieważ 4 lipca jadę z dziewczyną na wakacje i wiadomo..

Ktoś tu na forum polecał dermatix (drogi, ale podobno skuteczny). Ja na razie jeszcze nie używam bo mój jeszcze się goi, ale jak zostaną jakieś blizny, a pewnie zostaną. To nie będę szczędził kasy na to żeby mój sprzęt jakoś wyglądał.
 
Do góry