Zdrowie penisa

Mateuszek

New member
Hey Chciałbym żebyście ocenili mojego penisa ;) czy wszystko z nim okey itp . jak byś cię zauważyli przy końcówce widać takie zaczerwienienie ... I to boli i przy dotyku;( i czasami mnie cały żąłądz boli przy dotyku ... jakieś zapalenie ? i skórka nie ściąga się sama do całości tylko muszę jej pomóc;( Mam 14 lat mam 13 cm długość Proszę o Pomoc ;) dziękuję

https://m.fotosik.pl/zdjecie/d99e8c83b7f3e168

https://m.fotosik.pl/zdjecie/ddd1dea60b23e401
https://m.fotosik.pl/zdjecie/d035466555ca4f2d

https://www.fotosik.pl/zdjecie/3a5bff7d040533b5

https://www.fotosik.pl/zdjecie/f03e089b64cc9e65
 

Sebix92

Member
Wydaje mi się, że grupa nie jest dla nieletnich, a zwłaszcza aby młody człowiek pokazywał tutaj swoje genitalia. Pije z do lekarza z tatą i wszystko będzie okay.
 

Mateuszek

New member
wiem że nie powinienem ale się martwię o to ;( A nie mam na tyle odwagi że powiedzieć rodzicą zbytnio mną się nie interesują i chciałem żeby ktoś mi pomógł stwierdzić ;) proszę
 

Trolo

Active member
Jest kilka postów na forum możesz poczytać to Sam zdecydujesz co dla ciebie jest odpowiednie. Generalnie najlepszym lekarstwem jest dotyk podczas mycia, nawilżyć możesz żołędzia jakimś kremem lub oliwką i go masować/masturbować, polewanie zimna ciepła wodą, chodzenie z odsłoniętym żołędziem.
 

Trolo

Active member
Nie wiem. Jezeli nie boli i nie poecze normalnie oraz podczas oddawania moczu możliwe, że taka jego natura. Od zawsze masz takie czerwone?
 

Mateuszek

New member
no czasami piecze i boli przy dotyku i jeszcze ta sprawa przy zwodzie nie ściąga mi się sama do końca skórka tylko muszę jej pomóc;) Normalne ?
 
Ostatnia edycja:

Trolo

Active member
Napletek sam się nie zsuwa podczas wzwodu. Przy dotyku jak boli i piecze to masz wrażliwy. Gdy bedzie piekło podczas sikania to już stan zapalny i lepiej isc do lekarza.
Ale jezeli Cię stresuje ta czerwona końcówka zawsze możesz iść do lekarza skontrolować.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Mężczyzna 45+ i jego zdrowie Inne 0
P Walka o zdrowie w polsce - taka jest rzeczywistość? Inne 16
K Rozmiar penisa Inne 0
K Wielkość penisa Inne 2
T Niepokojący wygląd penisa Po zabiegu obrzezania 1
Podobne tematy

Do góry