• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zbyt wysokie cięcie

Panika

New member
Cześć. Kilka dni temu zostałem całkowicie obrzezany że względów medycznych. Lekarz wyciol mi cały napletek wewnętrzny. Zostało gdzieś 1-2 mm. Naczytałem się trochę i wpadłem w totalna panikę. Boję się, że już nigdy nie zaznam przyjemności z seksu i masturbacji. Czy ktoś ma podobne cięcie? Da się z tym żyć? Bardzo proszę o odpowiedź.
 
Ja miałem tydzień temu częściowe obrzezanie. Pewnie że da się żyć dlaczego ma się nie dać? Milion ludzi na świecie jest obrzezanych i żyją, a problemy i komplikacje zdarzają się w życiu u każdego, ale nie jest powiedziane że coś musi być nie tak. Powiem ci że chyba lepiej mieć obrzezanego ładna i zdrowa kutange niż męczyć się i wstydzić że stuleja , gdzie nie można domyc tego co się zbiera pod skórka. Nie wspomne że z wiekiem narasta ryzyko innych chorób przy stulejce. Wydaje mi się że panikujesz tak jak ja parę dni po obrzezaniu, ale fiut to nie koniec świata, zagoi się a za pół roku zapomnisz że w ogóle coś miałeś przy pale grzebane. Wyobraź sobie że ludzie mają dużo innych gorszych problemów i muszą żyć, oddali by pewnie wszystko żeby wzamian uciąć parę cm skórki z pały.

Daj wszystkiemu czas i zobaczysz jak to będzie , będzie inaczej ale raczej od tego nie umrzesz a i zdrowie ci podziękuję z wiekiem.
 

Panika

New member
Dzięki za słowa otuchy. Dzwoniłem dzisiaj do lekarza. Powiedział, że wszystkich tnie wysoko,bo to najlepiej wygląda. I że słyszał, że niektórzy narzekają, ale on nie miał takich przypadków. Oczywiście to mnie nie uspokoiło i stwierdziłem, że sam sprawdzę. Wiem, że to głupie po 4 dniach, ale na szczęście dobrze się skończyło. Nic nie popękało. No i było baaaardzo porównywalnie do wcześniej, jeśli nawet nie lepiej. Piszę to, żeby uspokoić równie niecierpliwych co ja, bo w internetowych same negatywne emocje ludzie opisują :) pozdrawiam
 

Ronon4949

New member
Cześć, ja byłem obrzezany całkowicie w czerwcu, czyli cięcie zaraz przy żołędziu. Powiem tak: gdy dziewczyna robi mi loda jest nieziemsko i sama dziewczyna uważa że jest lepiej bez skóry, mówi że lepiej czuje to w pochwie i sam wytrysk powiem że przed czy po obrzezaniem nie widzę żadnej różnicy, a w miejscu gdzie jest wycięte wedzidelko potrafi być silnie erogenne, także na prawdę dziewczyna może Ci sprawić dużo przyjemności, głowa do góry chłopie bo czeka Cię bujne życie seksualne :)
 

KojotHRM

Member
Panowie nie bojcie zaby bedzie dobrze :D ja jeszcze z 2 tyg i planuje isc przetestowac sprzet do domu uciech jako ze nie mam dziewczyny :D co o tym myslicie?
 

KojotHRM

Member
Nie ze akt desperacji ale chce stestowac
Martwi mnie tylko taka pol oponka z prawej strony i od spodu nieduza ale jest przy wzwodzie sie wyrownuje ale jest mam nadzieje ze to zniknie
 

emjot

Active member
Ja też mam bardzo niskie, ok 1-2mm napletka wewnętrznego. Jest ok, seks i masturbacja ;) Pochwalisz się może efektem, ciekaw jestem :D
 

Podobne tematy

Do góry