Zbyt krótkie wędzidełko po zabiegu obrzezania

Przemek93

New member
Około 4 tygodnie temu miałem przeprowadzony zabieg obrzezania. Penis wygląda już w miarę pięknie ale martwi mnie (chyba) zbyt krótkie wędzidełko. O ile w średnim wzwodzie napletek mogę zsunąć do końca i penis wygląda pięknie, zdrowo niczym w porno o tyle w pełnym jak napletek sam się zsuwa to od strony wędzidełka coś tam ciągnie czasem a napletek pół cm zasłania żołądź od góry, od strony wędzidełka jest cała goła. W zasadzie mogę zsunąć u góry napletek za żołądź, a do końca już ciężej ale od strony wędzidełka muszę trzymać żeby nie ciągnęło.
Da się to jakoś rozciągnąć, minie bo jeszcze lekki obrzęk mam (bardziej z góry), czy może pozostaje kolejna interwencja chirurga? Martwi mnie to bo w pełnym wzwodzie zabawa musi być ostrożna i nie mogę odsłonić do końca żołędzi wtedy, a chyba tak nie powinno być. Będzie trzeba zamieszczę zdjęcia.
 

maciek2

Member
Ciężko odpowiedzieć nie widząc jak to dokładnie wygląda, ale u mnie wędzidełko długo się rozciągało. W podobnym okresie do Twojego też sprawiało wrażenie że jakby ciągnie.
 

Przemek93

New member
W pełnej od góry widać lekkie zgrubienie. Mam takie jakby dwie "fasolki" tam, lekko uciska przy zsuwaniu napletka, lekko twarde. Może to być przez to i jak to zniknie i pozostałości obrzęku to napletka w tym miejscu będzie mniej?
Przy okazji jeszcze jedno pytanie: przed zabiegiem napletek u ujścia cewki to była cieniutka skórka, teraz ma właśnie ze 3 mm grubości w miejscu szycia i w spoczynku przy ujściu cewki. Czy tak będzie czy to zmaleje i będzie cieniutka jak dawniej i problem ze zbyt krótkim wędzidełkiem/nadmiarem napletka minie?
 
Do góry