• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

williamamazing

New member
Siemka, przychodzę do was z pytaniem które meczy mnie gdzieś od 2 lat. Czy moje wędzidełko jest normalne, lub czy nie mam zbyt długiego napletka. Kiedyś zobaczyłem że normalnie penisy są wykrzywione do góry, a niestety mój wisi do dołu. Zobaczyłem że po ściągnięcia napletka za żołądź podczas erekcji mam problem ze ściągnięciem choć trochę niżej bo wygina mi zołądź jescze bardziej w dół. Dodatkowe gdy ściągam napletek za żołądź skóra jest wszędzie napięta, a gdy chce ułożyć już skórę normalnie to nie może napletek zejść na żołądź gdyż blokuje się w rowku (i tutaj mam wątpliwości czy napletek nie jest zbyt długi). Poniżej zamiesczam link do zdjęć i liczę na pomoc gdyż jest to dla mnie dość bolesny temat i rozważam ewentualnie wydłużanie napletka lub obrzezanie częściowe czy też inne rozwiązania. Z góry wszystkim dziękuję!
Zdjęcia

https://www.fotosik.pl/u/williamazing/album/2545667 trzeba skasować zbędne spacje

Napisałem że rozważam wydlazanie napletka, oczywiście chodzilo mi o wędzidełko :), szkoda że nie ma opcji edycji wpisu.
 

Sebix92

Active member
Siemka, przychodzę do was z pytaniem które meczy mnie gdzieś od 2 lat. Czy moje wędzidełko jest normalne, lub czy nie mam zbyt długiego napletka. Kiedyś zobaczyłem że normalnie penisy są wykrzywione do góry, a niestety mój wisi do dołu. Zobaczyłem że po ściągnięcia napletka za żołądź podczas erekcji mam problem ze ściągnięciem choć trochę niżej bo wygina mi zołądź jescze bardziej w dół. Dodatkowe gdy ściągam napletek za żołądź skóra jest wszędzie napięta, a gdy chce ułożyć już skórę normalnie to nie może napletek zejść na żołądź gdyż blokuje się w rowku (i tutaj mam wątpliwości czy napletek nie jest zbyt długi). Poniżej zamiesczam link do zdjęć i liczę na pomoc gdyż jest to dla mnie dość bolesny temat i rozważam ewentualnie wydłużanie napletka lub obrzezanie częściowe czy też inne rozwiązania. Z góry wszystkim dziękuję!
Zdjęcia

https://www.fotosik.pl/u/williamazing/album/2545667 trzeba skasować zbędne spacje

Napisałem że rozważam wydlazanie napletka, oczywiście chodzilo mi o wędzidełko :), szkoda że nie ma opcji edycji wpisu.
Twoje wędzidełko jest krótkie. Długość napletka w trakcie erekcji jest prawidłowa, w spoczynku jest długo ale nie stanowi patologicznego stanu. Każdy mężczyzna może mieć skrzywienie w różne strony. Ile masz lat?
 

williamamazing

New member
Za 2 miesiące 17. Jeśli chodzi o to skrzywienie to jest możliwe że wędzidełko ściąga go tak w dół że to wygląda jak wygląda? tzn. z tego co się orientuję normalnym stanem jest kiedy penis wygina się ku górze, w stronę brzucha.
 

Sebix92

Active member
Nie, krótkie wędzidełko może powodować ciągnięcie żołędzia ale nie skrzywienie penisa.
Nieprawidłowe jest myślenie, że prawidłowe wygięcie jest tylko w kierunku brzucha. Każdy ma inaczej...do góry, do dołu, w lewo, w prawo.
 

williamamazing

New member
Nie, krótkie wędzidełko może powodować ciągnięcie żołędzia ale nie skrzywienie penisa.
Nieprawidłowe jest myślenie, że prawidłowe wygięcie jest tylko w kierunku brzucha. Każdy ma inaczej...do góry, do dołu, w lewo, w prawo.
A w mojej sytuacji, w moim wieku myślisz że co było by dobrym krokiem po ukończeniu 18 roku życia jakiś zabieg czy cos? Czy mozliwe jest żeby penis nie wyginął się w dół tylko w górę?
 

Sebix92

Active member
Nie chce decydować za kogoś. Musisz się zastanowić i odpowiedzieć na pytania.
Czy przeszkadza Ci długość napletka?
Czy przeszkadza Ci takie wędzidełko?
Czy zacząłeś współczucie seksualne?
Jakie są Twoje oczekiwania względem penisa i efektów po ewentualnym zabiegu?
Jak nosisz penisa w bieliźnie?
Jaka bieliznę nosisz?
Z ciekawości, ile masz cm?
 

williamamazing

New member
Nie chce decydować za kogoś. Musisz się zastanowić i odpowiedzieć na pytania.
Czy przeszkadza Ci długość napletka?
Czy przeszkadza Ci takie wędzidełko?
Czy zacząłeś współczucie seksualne?
Jakie są Twoje oczekiwania względem penisa i efektów po ewentualnym zabiegu?
Jak nosisz penisa w bieliźnie?
Jaka bieliznę nosisz?
Z ciekawości, ile masz cm?
A co ty byś zrobił w takiej sytuacji :)?
1). Trochę przeszkadza nawet przy ściąganiu i naciąganiu skóry z żołędzia gdyż mam jej nadmiar lub masturbacji bo towarzyszy temu nieprzyjemne uczucie
2). Myślę że nie ułatwia i nie będzie ułatwiało takie mam obawy. Jest takie uczucie że żołądź ciągnie jednak przez krótkie wędzidełko
3). Nie
4). No chciałbym żeby nie wyginął się w dół, żeby był komfort przy poruszaniu skóry żebym mógł normalnie bez bólu zsuwac napletek z żołędzia i jak najniżej bo u mnie się kończy na nieprzyjemnym zsunięciu za zoladz i tyle
5). Staram się luźna ale różnie z tym bywa, gorzej że dużo chodzę w ciasnych jeansach.
6). W pełnej erekcji 18-19 cm a obwód gdzieś 13 nie wiem czy dużo czy mało, a czemu pytasz 🙃
 

williamamazing

New member
Nie chce decydować za kogoś. Musisz się zastanowić i odpowiedzieć na pytania.
Czy przeszkadza Ci długość napletka?
Czy przeszkadza Ci takie wędzidełko?
Czy zacząłeś współczucie seksualne?
Jakie są Twoje oczekiwania względem penisa i efektów po ewentualnym zabiegu?
Jak nosisz penisa w bieliźnie?
Jaka bieliznę nosisz?
Z ciekawości, ile masz cm?
Jak nosisz penisa w bieliźnie?
Nie przywiązuje do tego dużej uwagi
 

Sebix92

Active member
A co ty byś zrobił w takiej sytuacji :)?
1). Trochę przeszkadza nawet przy ściąganiu i naciąganiu skóry z żołędzia gdyż mam jej nadmiar lub masturbacji bo towarzyszy temu nieprzyjemne uczucie
2). Myślę że nie ułatwia i nie będzie ułatwiało takie mam obawy. Jest takie uczucie że żołądź ciągnie jednak przez krótkie wędzidełko
3). Nie
4). No chciałbym żeby nie wyginął się w dół, żeby był komfort przy poruszaniu skóry żebym mógł normalnie bez bólu zsuwac napletek z żołędzia i jak najniżej bo u mnie się kończy na nieprzyjemnym zsunięciu za zoladz i tyle
5). Staram się luźna ale różnie z tym bywa, gorzej że dużo chodzę w ciasnych jeansach.
6). W pełnej erekcji 18-19 cm a obwód gdzieś 13 nie wiem czy dużo czy mało, a czemu pytasz 🙃
1. Czy nadmiar przeszkadza tylko w czasie erekcji? Czy powód nieprzyjemnego uczucia nie jest krótkie wędzidełko?
2. Jeżeli przeszkadza wędzidełko, to prostym zabiegiem można je usunąć.
3. Po rozpoczęciu współżycia będzie Ci łatwiej ocenić...Co przeszkadza.
4. Uważam, że wędzidełko jest winowajcą, bo długo napletek nie ma wpływu na dyskomfort.
5. Czy wykrzywiasz jakoś penisa w trakcie noszenia spodni?
6. Nie masz czego się wstydź xD
 

williamamazing

New member
1. Czy nadmiar przeszkadza tylko w czasie erekcji? Czy powód nieprzyjemnego uczucia nie jest krótkie wędzidełko?
2. Jeżeli przeszkadza wędzidełko, to prostym zabiegiem można je usunąć.
3. Po rozpoczęciu współżycia będzie Ci łatwiej ocenić...Co przeszkadza.
4. Uważam, że wędzidełko jest winowajcą, bo długo napletek nie ma wpływu na dyskomfort.
5. Czy wykrzywiasz jakoś penisa w trakcie noszenia spodni?
6. Nie masz czego się wstydź xD
1). Nadmiar przeszkadza tylko w trakcie erekcji gdy napletek opiera się na żołędziu. Wędzidełko jest sporym problemem jak próbuję ściągnąć niżej to wtedy mnie blokuje i wygina czubek penisa .
2). Słyszałem że powoduje to mniej przyjemności i ponoć ciężko o dobry zabieg żeby to wyglądało dobrze
3). Pewnie tak...
4). Bardzo możliwe no myślałem dlatego o wydłużeniu jego lub o wydłużeniu z obrzezaniem częściowym bo długi napletek też nie jest mi potrzebny ;)
5). Czasami się staram do góry ale jak sam się układa to zwykle na lewo bo ogólnie mam takie skrzywienie, mogę wysłać jutro więcej zdjęć bo na tych co wysłałem nie wiem czy wystzsko dobrze widać
6). xD może i nie chociaż to chyba nie jest ani specjalnie dużo ani mało
 

Sebix92

Active member
1). Nadmiar przeszkadza tylko w trakcie erekcji gdy napletek opiera się na żołędziu. Wędzidełko jest sporym problemem jak próbuję ściągnąć niżej to wtedy mnie blokuje i wygina czubek penisa .
2). Słyszałem że powoduje to mniej przyjemności i ponoć ciężko o dobry zabieg żeby to wyglądało dobrze
3). Pewnie tak...
4). Bardzo możliwe no myślałem dlatego o wydłużeniu jego lub o wydłużeniu z obrzezaniem częściowym bo długi napletek też nie jest mi potrzebny ;)
5). Czasami się staram do góry ale jak sam się układa to zwykle na lewo bo ogólnie mam takie skrzywienie, mogę wysłać jutro więcej zdjęć bo na tych co wysłałem nie wiem czy wystzsko dobrze widać
6). xD może i nie chociaż to chyba nie jest ani specjalnie dużo ani mało
1. Dlatego usuwając wędzidełko, pozbędziesz się problemu z napletkiem. Jak sprawa wygląda w spoczynku?
2. Jak trafisz na specjalistę, to zrobi dobrze i nic nie stracisz.
4. Czemu chciałbyś skrócić napletek?
5. Tak, trochę dziwnie zrobiłeś te zdjęcia.
6. Raczej rozmiarem jest ponad normę xD
 

williamamazing

New member
1) w spoczynku nie ma żadnych problemów
2) słyszałem że dr Tondel jest najlepszy ale nie wiem czy przeprowadza takie zabiegi
4) nie znam się nie wiem co ma sens co nie ale tak myślę że podczas erekcji mógłbym dalej zsuwać napletek i by mi się tak nie gromadził jak teraz
5) mogę jutro dosłać i może łatwiej będzie ocenić
6) hm niby spoko ale nigdy nie mailem wrażenia że jest jakiś duży 😁
 
Do góry