• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zatroskana żona

jimbim

New member
@MalinowaMamba
Rozważcie z mężem obrzezanie całkowite.. Co do tych "wad":
1. Nawroty stulejki - możliwe tylko po plastyce/obrzezaniu częściowym
2. Zakażenie sepsą - ryzyko takie samo jak przy każdej operacji - nie słyszałem o takim przypadku przy obrzezaniu.
3. Krwawienie - będzie krwawił przez 2-7 dni, w końcu był krojony, nie ma czym się przejmować, to normalne po operacji.
4. Zwężenie ujścia cewki moczowej - zdarza się rzadko, jak nic sobie nie będzie do niej wsadzał to wszystko będzie ok :p
5. Zmiana toru lotu moczu - to fakt, po zabiegu będzie sikał jak fontanna, zalanie podłogi gwarantowane, ale to też tylko do czasu. Po zagojeniu, wypadnięciu szwów wszystko wszystko się unormuje, czasem może się zdarzyć, że strumień moczu się rozproszy, ale z czasem idzie to przeczuć i kontrolować.
6. Zmniejszona wrażliwość żołędzia - to faktycznie jest dyskusyjne. Prawdą jest, że żołądź traci wrażliwość i z czasem nie czuć, że jest w ogóle odsłonięta, właściwie to czasem w ogóle jej nie czuć. Co innego podczas stosunku, jak żołądź jest nawilżony to staje się wrażliwy i doznania są przyjemne - Jak będziesz mokra to mąż nie będzie narzekał na doznania, uwierz! A i z tym wydłużonym czasem stosunku to chyba też jakiś mit, bo fakt, czasem trwa on bardzo długo, a czasem (przy pierwszym od kilku dni stosunku) trwa zaledwie 30 sekund (mój rekord jeśli chodzi o najkrótszy stosunek xD)
7. Ból po zabiegu - jest, szczególnie podczas wzwodu, trwa średnio 4 dni.
8. Blizna - jak lekarz chujowy, to faktycznie potrafi zostawić chujową bliznę (tak jak w moim przypadku). Przed zabiegiem poczytajcie opinie o tym chirurgu, bo może być różnie.

A co do tamtego komentarza - obrzezanie częściowe - ma prawo być niezadowolony, bo stulejka miała prawo wrócić. Najlepiej zdecydować się na obrzezanie całkowite.

O doznaniach wypowiedziałem się w pkt. 6 :D

Ad1 Zgadza się
Ad2 jw.
Ad3 Krwawienie max 3 dni - duzo zależy od jakości zszycia rany i jej pielęgnacji
Ad4 Mało prawdopodobne
Ad5 Można sikać na siedząco - to nie ujma dla "chorego"
Ad6 Dyskusyjne - u mnie spory spadek wrażliwości, jednak w promieniu ujścia cewki moczowej jak dawniej
Ad7 Zgadza się
Ad8 Zgadza się

Częściówka to półśrodek. Jak kroić małego to raz a dobrze.
 

Psyche

New member
Mąż czytał, nie "olewa" problemu już na tym etapie, kiedy ma wyznaczony termin zabiegu. Ja chcę coś wiedzieć dla siebie, bo chcę zaoszczędzić sobie jak najwięcej stresu związanego z tym zabiegiem. Szkoda, że nie zrozumiałeś mojego porównania do pieczenia ciasta ... W przeciwieństwie do ciebie, nie widzę nic zdrożnego w wypowiadaniu się kobiet na męskich forach. Rozumiem, że potępiasz wszystkie kobiety-"urolożki", bo w końcu one "tego" nie mają i one "tego" nie czują. Całkowicie jak mężczyzna-ginekolog. Mówienie przez faceta kiedy jego żona jest przy nadziei, że "jesteśmy w ciąży" też jest idiotyczne? Zastanów się. No ale każde forum ma swojego trolla. Na satysfakcji i przede wszystkim zdrowiu męża zależy mi najbardziej, a że nie należę do tych kobiet, które codziennie boli głowa to już moje "zmartwienie". A skoro mu przysięgałam, że "w zdrowiu i w chorobie" to chcę być, wspierać i wiedzieć jak najwięcej. Może jak ktoś ma rękę zamiast żony to tego nie zrozumie. I broń Boże, nie odbierz tego personalnie, bo nie mam pojęcia kim jesteś.
Chłop swoje, baba swoje…
Dotychczas myślałem, że potrafię wyrażać swoje myśli w sposób jasny , rzeczowy i zrozumiały dla innych.
Niestety, widzę, że nic nie zrozumiałeś…
Jeśli komuś brak argumentów, to ucieka się do inwektyw.
Mam nadzieję, że po swojej subtelnej wypowiedzi połączonej prostackimi złośliwościami poczułaś się w pełni dowartościowana…
Gratuluję poczucia humoru !
Rozbawiłaś mnie do łez !!! :cool:
 

MalinowaMamba

New member
@MalinowaMamba
Rozważcie z mężem obrzezanie całkowite.. Co do tych "wad":
1. Nawroty stulejki - możliwe tylko po plastyce/obrzezaniu częściowym
2. Zakażenie sepsą - ryzyko takie samo jak przy każdej operacji - nie słyszałem o takim przypadku przy obrzezaniu.
3. Krwawienie - będzie krwawił przez 2-7 dni, w końcu był krojony, nie ma czym się przejmować, to normalne po operacji.
4. Zwężenie ujścia cewki moczowej - zdarza się rzadko, jak nic sobie nie będzie do niej wsadzał to wszystko będzie ok :p
5. Zmiana toru lotu moczu - to fakt, po zabiegu będzie sikał jak fontanna, zalanie podłogi gwarantowane, ale to też tylko do czasu. Po zagojeniu, wypadnięciu szwów wszystko wszystko się unormuje, czasem może się zdarzyć, że strumień moczu się rozproszy, ale z czasem idzie to przeczuć i kontrolować.
6. Zmniejszona wrażliwość żołędzia - to faktycznie jest dyskusyjne. Prawdą jest, że żołądź traci wrażliwość i z czasem nie czuć, że jest w ogóle odsłonięta, właściwie to czasem w ogóle jej nie czuć. Co innego podczas stosunku, jak żołądź jest nawilżony to staje się wrażliwy i doznania są przyjemne - Jak będziesz mokra to mąż nie będzie narzekał na doznania, uwierz! A i z tym wydłużonym czasem stosunku to chyba też jakiś mit, bo fakt, czasem trwa on bardzo długo, a czasem (przy pierwszym od kilku dni stosunku) trwa zaledwie 30 sekund (mój rekord jeśli chodzi o najkrótszy stosunek xD)
7. Ból po zabiegu - jest, szczególnie podczas wzwodu, trwa średnio 4 dni.
8. Blizna - jak lekarz chujowy, to faktycznie potrafi zostawić chujową bliznę (tak jak w moim przypadku). Przed zabiegiem poczytajcie opinie o tym chirurgu, bo może być różnie.

A co do tamtego komentarza - obrzezanie częściowe - ma prawo być niezadowolony, bo stulejka miała prawo wrócić. Najlepiej zdecydować się na obrzezanie całkowite.

O doznaniach wypowiedziałem się w pkt. 6 :D

Wielkie dzięki za rzeczową odpowiedź. Tak też mąż zadecydował wraz z lekarzem. Teraz już tylko czekać na termin zabiegu. Oby wszystko się udało :)
Dzięki jeszcze raz wszystkim za rady i sugestie :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Moja żona nie chce seksu Inne 17

Podobne tematy

Do góry