• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

zarost problem

91dominik

New member
witam

wiec tak : mam 19 lat , w tym roku 20. na wasach i brodzie mam normalny, juz ze tak powiem staly zarost. po 2 dniach musze zgolic bo wygladam jak cham ale .. i tu moj problem . na policzkach i pod 'bakami' mam meszek ktory bardzo nie rowno rosnie.
na lewym policzku mam wiecej wlosow a na prawym mniej.
jeszcze dodam ze na prawym niektore wloski rosna szybciej a nie ktore wolniej i widac je bardzo slabo.
na lewym mam 2x wicej wlosow

czy to mozliwe zeby w wieku 20 lat chormony sie jeszcze nie ustabilizowały?
 

Loft

New member
91dominik napisał:
czy to mozliwe zeby w wieku 20 lat chormony sie jeszcze nie ustabilizowały?
Hormony to po raz. Dwa, co w tym dziwnego skoro sporo dwudziestoparoletnich dziewczyn ma wypryski, krosty itp IMO może to też powodować takie nierówności z brodą. Oczywiście jeśli to w ogóle problem z hormonami...
 

Nukeem

New member
nie lekcewaz tego problemu!!!!! ja zlekcewazylem, lekarze rowniez, w wieku 24 lat okazalo sie ze ma guza przysadki - nie chce wnikac w szczegoly. radze odwiedzic endokrynologa!!!!!!
 

oreo

New member
Chyba miałeś guza mózgu i ci go wycieli z całym mózgiem...
To ze masz mieszek w wieku 20 lat to dziwne bo ja sie gole od 1 gimnazjum :)
Gol się co dzien z wlosem i pod wlos baaardzo dokladnie a zobaczysz efekt, oprocz masakrycznych podraznien zarost powinien stac sie twardszy.
 

bezczel

New member
Offtop: Większość facetów ma dziwne podejście do owłosienia i zmienia się ono z wiekiem :p Na początku chcemy mieć włosy, a jak już urosną to je golimy, czy to na twarzy czy to na... :D

Mam znajomka, który ma prawie 30lat i owłosienie na twarzy ma jak nastolatek. Niektórzy mają taką naturę i nie ma co się przejmować bez potrzeby.
Jak bys miał 20lat i na ptaku nie miał, a do tego ptak by ci nie urósł to można by było się zacząć przejmować, a to że na twarzy ci mniej rośnie zarost, to cóż tak juz masz. Przyzwyczaj się ;)
 

Nukeem

New member
oreo napisał:
Chyba miałeś guza mózgu i ci go wycieli z całym mózgiem...
To ze masz mieszek w wieku 20 lat to dziwne bo ja sie gole od 1 gimnazjum :)
Gol się co dzien z wlosem i pod wlos baaardzo dokladnie a zobaczysz efekt, oprocz masakrycznych podraznien zarost powinien stac sie twardszy.

wiesz co to sa drugorzedne cechy meskie?
wiesz jakie sa objawy przy niedoczynosci przysadki?
wiesz co to jest prolaktynoma?
Watpie.
Tez mialem podobne rozterki jak autor tego postu. Wiekszosc lekarzy twierdzila podobnie (brak doswiadczenia), na szczescie w ostatnim momencie, chorobe rozpoznal, bardzo doswiadczony endokrynolog. Szpital na Bielanach W-wa.
 

Agrafix

New member
Ja mam mocny zarost ale tylko na PKSach i podbródku, troche mniejszy na brodzie i wąsach, a na policzkach w porównaniu do reszty to mogłbym się co trzy tygdonie golic. Taki urok. Mój zarost jest też cholernie twarty. Taki urok i juz
 

munieworld

New member
nie baw się w preparaty na porost. to nie pomga. Pamiętaj żeby dbać o skórę w okolicach zarostu i aby też dbać o zarost prawie jak o włosy na głowie. zaopatrz się w żel do mycia zarostu np tołpa men. Ja korzystam z takiego 2 razy dziennie i świetnie czyści
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry