• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

AntoAnto

New member
Czy ktoś z was ma doświadczenia z leczeniem uszkodzonego nerwu błędnego ? Na ten moment swoje podejrzenia kieruję na ten aspekt jako głównego wyzwalacza przewlekłego stanu zapalnego w prostacie.

Niebawem udam się do neurologa, może coś się dowiem lub dostanę jakieś leki na to. Na ten moment biorę witaminy B na to i jest jakaś poprawa.
 

AntoAnto

New member
Jeszcze jedna nowość do przetestowania chyba że ktoś już coś wie na ten temat. Urządzenie do samodzielnego masażu prostaty: Sonic Prostate Massager by Prostate Health

Czy w ogóle regularne masaże prostaty mają sens przy tym schorzeniu?
 

AntoAnto

New member
Widzę kolego że łapiesz się wszystkiego @AntoAnto raz jelita raz nerw błędny innym razem zęby gdyby takie były przyczyny tego zapalenia chorowało by ponad 70 procent mężczyzn. Niezły zamęt wprowadzasz
Pozornie może się tak wydawać, że przeskakuję, ale to wszystko ciąg przyczynowo skutkowy w organizmie. Nerw błędny steruje jelitami, jeżeli jest uszkodzony (zaburzona komunikacja) to jelita świrują, ponieważ nie wiedzą co i kiedy mają robić. Potem np. "leczymy" wzdęcia zamiast naprawić "sterownik". Przynajmniej ja tak to widzę.
Eliminuję po prostu krok po kroku wszelkie anomalie w organizmie oraz wdrażam zdrowy tryb życia na maxa + obserwacja powiązań.
Wyleczenie zębów na 100% (pod mikroskopem) wiele nie zmieniło na dziś przy tej dolegliwości, ale czy nie powinienem tego robić ? A może trzeba zaczekać kilka miesięcy.
 

Damien777

Member
To takie bajduzenie jak z kręgosłupem. Czy miliony ludzi maja chore kręgosłupy? Tak. Czy miliony ludzi są chorzy na prostatę? Nie. Wzdęcia ma miliony mężczyzn, nie mają chorej prostaty.
 

Damien777

Member
Panowie wykonałem wymaz wydzieliny z prostaty w laboratorium Synevo niestety wynik jałowy. Jest sens powtarzać to w polecanym przez was badbaku? Gdzie w Warszawie wykonam takie badanie po za tym sławnym Gołąbkiem? Antybiotyku w ciemno nie chce brać ale być może sytuacja mnie zmusi bo mam dość duże zaostrzenie dolegliwości.
 

Grom

Well-known member
Żadne Synevo nie ma sensu. Jeśli wydzielina to tylko Badbak. Ja wykonywałem posiew nasienia w przyszpitalnym labie uprzednio wkupiwszy się w "łaski" pań pielęgniarek. Wyszedł pseudomonas aeruginosa i zaczęła się walka. Odżałuj i idź do Gołąbka. W końcu chcesz wiedzieć jaka to bakteria więc nie ma co kombinować. Chociaż można też pominąć Gołąbka i oddać nasienie w Badbaku. Ale to nie koniecznie załatwi sprawę.
 

przemix

Active member
@Damien777 w synevo to możesz sobie krew zbadać. Jak chcesz się dowiedzieć czy masz bakterie to tylko badbak.
dr Szmer tłumaczy na facebookowej grupie dlaczego badania w takich laboratoriach są bez sensu (głównie chodzi o podłoże na których hodują bakterie)

na Twoim miejscu poszedł bym do Gołąbka. Będziesz wiedział na czym stoisz.
Że statystyk Gołąbka wynika że 9 na 10 pacjentów ma bakterie.

Jak nie chcesz tracić kasy to możesz w pierwszej kolejności zrobić badania nasienia i wymaz z cewki w badbaku. Jak nic nie wyjdzie to wówczas próba.
Ale nieraz są przypadki że bakterie wychodzą tylko z wydzieliny.
 

robson999

Active member
nie stać Cię ale tracisz pieniądze w synewo idz do Badbak i zrób posiew nasienia i wymaz z cewki próba stameya jest przereklamowana nie musisz jej robić chyba że posiewy wyjdą czyste a Ty będziesz miał objawy typowo bakteryjne wtedy można rozważyć
 

robson999

Active member
nie potrzebujesz wizyty żeby zrobić wymaz i posiew nasienia, próba nie jest Ci potrzebna poproś tylko o rozszerzony antybiogram. Lepiej wydać 600 zł na dobre wyniki niż 200 wyrzucić do kosza. Ja też chodziłem do zwykłych lab i zawsze było czysto mój problem polegał na tym że nie wiedziałem że są lepsze np niektóre przyszpitalne ale to podobno zależy od miasta. @Damien777 tanio nie będzie to nie przeziębienie to choroba która niszczy luziom życie a państwo ma pacjentów w dupie.
 

marcelus

Active member
Wizyta plus badania to 5 tyś a nie 10, generalnie chyba najważniejszy byłby posiew wydzieliny z cewki po masażu, może inny lekarz zrobi w ramach wizyty i sam zawieziesz do badbaku.
 

Podobne tematy

Do góry