• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

sonja12

Active member
tam w piśmie które ci urzad wysłał jest informacja. Na grupie pecherz opisywała jedna osoba jak to załatwiała, Musi być zgoda na import + szukasz najtanszej agencji celnej za 100 zł i oni ci odprawiają. Najlepiej jechać do Danii na 1 dzień i kupić sobie kilka. A paczka z UK nie przejdzie .
ja jutro jade do Londynu. Jak chcesz to mogę ci kupić, ale ostatnio w marcu jak byłam to kosztował 35 funtów. Mam nadzieję ,że tyle bedzie teraz też kosztował. Mnie lekarz na receptę przepisuje, ale tłumaczka zapyta , czy bez mozna kupić , jak tak to mogę kupić , ale nie gwarantuję czy na granicy bedzie ok.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
@sonja12 ja mam wrażenie że ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jak byk na samej górze jest informacja by nie cytować bezmyślnie postów, kilka razy wysyłałem Ci upomnienie, na głównej stronie w dziale sprawy forum jest o tym nawet temat a ty to że cytujesz bezpośrednio pod postem innego użytkownika to jeszcze cytujesz sama siebie :mad:
 

LXIV

Member
ja jutro jade do Londynu. Jak chcesz to mogę ci kupić, ale ostatnio w marcu jak byłam to kosztował 35 funtów. Mam nadzieję ,że tyle bedzie teraz też kosztował. Mnie lekarz na receptę przepisuje, ale tłumaczka zapyta , czy bez mozna kupić , jak tak to mogę kupić , ale nie gwarantuję czy na granicy bedzie ok.
Witam
A jakby ten ewentualny zakup ogarnąć ze strony technicznej ?
 

koral

Member
tam w piśmie które ci urzad wysłał jest informacja. Na grupie pecherz opisywała jedna osoba jak to załatwiała, Musi być zgoda na import + szukasz najtanszej agencji celnej za 100 zł i oni ci odprawiają. Najlepiej jechać do Danii na 1 dzień i kupić sobie kilka. A paczka z UK nie przejdzie .
Agencje celne to wołają sobie 500zł.
 

sonja12

Active member
są agencje co wołają 200 zł , ale są co 100 zł. Za 500 się nie opłaci. To bilet do Londynu kosztuje mniej i mozna kupić kilka Hpx., pojechać na dzień. Szukaj agencji w biedniejszych wojew.
 

Kzwmx

Member
@sonja12
Jakie są koszty wyjazdu do Londynu - bilet, tłumacz, wizyta, hotel ogólnie wszystko (wiem, że np. na hotel można wydać różnie, ale chodzi o takie ogólne pojęcie byśmy mieli) ?
Jak często jeździsz ?
Skąd masz tłumaczkę ? jest jakaś na miejscu ? Trudno znaleść taką osobę ?
Jak twoje postępy w leczeniu ?
 

rawkus

New member
Witam. W lutym '23 Levoxa 2x1 500mg łącznie 1000mg dziennie. Tak przez 5 dni.
Czy mogło to spowodować zapalenie stawu skroniowo-żuchwowego ???
Trwa od lutego do dziś.
Zaczęło się około 3-4 dni po zakończeniu Levoxy.
 

rawkus

New member
Byłem u 5 laryngologów. Ucho zdrowe. Ostatni laryngolog stwierdził zapalenie stawu.
Myślę że to po Levoxie, lekarz kwestionuje, przy mnie szukał w internecie skutków ubocznych Levoxy. Taki doktor.
Zapalenie prostaty wyleczyłem.
Proszę o opinie o nt. stawu.
Dzięki.
 

Kzwmx

Member
Nie taki kiepski ten lekarz skoro stwierdził przyczynę a znać skutki uboczne wszystkich leków na pamięć to chyba niemożliwe i niepotrzebne. Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc w temacie tego zapalenia, myślę że powinieneś poszukać jakiegoś dobrego specjalisty w tym temacie. Czy ten laryngolog zaproponował jakieś leczenie ? Cieszę się, że udało Ci się wyleczyć zapalenie prostaty. Powodzenia.
 

Kzwmx

Member
@rawkus
Gdybyś opisał wszystko dokładnie, wszystkie objawy, czy w jakimś stopniu ustąpiły, zaproponowane leczenie i leczenie jaki od lutego już miałeś mogło by to w przyszłości a może nawet teraz komuś pomóc. Chciałbym byś opisał leczenie zapalenia stawu skroniowo-żuchwowego (bo było tu już pare osób z szumami w uszach, może byli źle zdiagnozowani) ale też chętnie przeczytam całą historię z zapaleniem prostaty. Gdybyśmy wiedzieli wszystko łatwiej i tobie było by coś doradzić.
 

Grom

Well-known member
@rawkus to bardzo prawdopodobne, że to po Levoxie zwłaszcza, że dawka była konkret. Niemniej masz szczęście bo wyleczyłeś prostatę 🙂
Przypomnij sobie czy podczas brania antybiotyku nie nadwyrężyłeś sobie tego stawu. Ja gdy brałem Levoxę (przez miesiąc) pogrywałem na gitarze i przy jednym z akordów zabolał mnie staw w ręce. Chyba z miesiąc trwało zanim przeszło. Ale co ja zjadłem colagenu, galaretek, ziół, NAC to moje 🙂
Trudno wyczuć czy i kiedy przejdzie. Zrób diagnostykę czy to nie od czegoś innego.
 

rawkus

New member
Jak mogłem nadużywać stawu. To staw skroniowo-żuchwowy. Mówisz, jesz, ruszasz głową, staw pracuje, zwykłe czynności.
Nie wiem czy tak kolorowo.
Chodzę z tym stawem już 5 miesięcy. Dodatkowo mam uczucie zmiany ułożenie zgryzu.
Laryngolog stwierdził że staw jest w stanie zapalnym od krzywego zgryzu, wg mnie odwrotnie od zapalenia stawu zrobiła się wada zgryzu.
Wpadłem z deszczu pod rynne.
 

Kzwmx

Member
To jest jakaś masakra z tymi lekami, można nie pracować, pilnować się bardzo a i tak zawsze jest ryzyko. Nie wpadłbym na to, że można przez ten lek zepsuć staw skroniowo-żuchwowy, bo nawet nie widziałem, że jest coś takiego.
 

toastt

Well-known member
Po levoxie można jeździć na wózku lub wąchać kwiatki od spodu. Ja się cudem wyratowałem z tego syfu, lecz nadal uszkodzenia postępują i nie ma na to leku.
 

Podobne tematy

Do góry