• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Nik

Active member
No trochę prawdy w tym jest, zresztą nie ma bezpiecznych antybiotyków...
To prawda, każdy lek może wywołać wiele skutków ubocznych, ale jednak są specyfiki statystycznie bardziej i mniej bezpieczne. Najlepiej byłooby nie brać żadnych antyboli, ale niestety czasami to konieczne :(
 

Nik

Active member
Czy miał ktoś podwyższony poziom bilirubiny? Zrobiłem badania krwi przed antybiotykoterapią i wyszło mi 29,70 µmol/l, a norma jest do 20,50.
 

koral

Member
A ja mam cudowne ozdrowienie w ostatnim czasie. Brałem ten Trimethoprim (3 tygodnie 2x200 i potem niepełne 3 tygodnie 3x200). Odstawiłem, bo nie było spektakularnych efektów. Ale po odstawieniu po 2 tygodniach następowała stopniowa poprawa. Dzisiaj mam może 5-10% objawów, a czasem łapie się na tym, że w ogóle zapominam o problemach. Nie ograniczam się - basen, czasem alkohol, treningi crossfit, długie trasy na kolarce, seks. Nic nie powoduje problemów.

Nie wiem co pomogło, ale dość mocno się suplementowałem (D-Mannoza, NAC, Jeżówka, Septilin, Wierzbownica, spore ilości cytryny, animal flex po treningowo, czosnek w dużych ilościach, regularnie 2 różne probiotyki w trakcie brania antybiotyków i po, olejek z oregano) i dalej niektóre stosuje.

Mam jeszcze w kolejce terapię naturalną na bazie nalewki z Uczepu, nalewki z Sida Acuta, monolauryna. Nalewki są z protokołu Buhnera na Boreliozę - dają one radę na Faecalisa również. Monolauryna też działa bakteriobójczo.

Zdrowia Panowie.

@perfidnastuleja wsadź se...
 

prostownik

Active member
Co do bilirubiny to też miałem podwyższoną, akurat leżałem w szpitalu, teoretycznie nic nie wykryli i lekarz mi powiedział że mam podwyższoną ale przynajmniej on stwierdził że niektórzy tak mają, że to normalne, nawet on sam i nie ma się tym co przejmować, ale mówię nie wiem czy powiedział tak bo powiedział czy coś w tym rzeczywiście jest bo to był urolog.
Ale pamiętam że nic tam nie brałem żadnych antybiotyków i to już było sporo lat temu, ale żyje.
 
  • Like
Reactions: Nik

Nik

Active member
@koral Super, że masz tak dużą poprawę. Może to jednak po Trimethoprimie, bo on zaczyna działać dopiero po kilku tygodniach stosowania, więc początkowo nie widziałeś efektów, ale swoje zaczął już robić.

@prostownik Też czytałem, że to w sumie może być normalne u niektórych osób. Zacznę terapię i będę się przyglądał rozwojowi sytuacji.
 

LXIV

Member
Hey Hey
Kto kupował Hiprex i gdzie.
Jak to wygląda.
Czy można do UE ściągnąć z dowolnego kraju świata, czy są jakieś ograniczania formalno-prawne ?
 

koral

Member
@LXIV próbowałem ściągać z Australii i na celnym zatrzymali. Leku nie wpisanego do rejestru leków nie ściągniesz formalnie. Ale podobno niektórym puszczali na celnym. Więc trochę loteria.
 

Przecinak

New member
Witam Panowie,
forum sięga ponad 800 stron wiec jeżeli powielę pytania na które odpowiedzi już były to przepraszam.

1. Chciałem się dowiedzieć gdzie polecacie wykonywać Test czterech szklanek a gdzie nie wykonywać (pytam o wasze doświadczenia). Jestem z Kujawsko Pomorskiego ale mogę spokojnie dojechać np do Gdańska, Bydgoszczy, czy nawet Warszawy.

2. Czy w Badbaku w Warszawie można wykonać test 4 szklanek?

3. Czy w Badbaku w Warszawie nasienie do wykonanai posiewu trzeba przynieść, czy jest 'intymny' pokój do oddania na miejscu?

4. Czy w Bydgoszczy albo w Toruniu któryś z panów poleca jakieś laboratorium do posiewu nasienia?

Na 2 i 3 pytanie oczywiście mogę uzyskać odpowiedź dwoniąć do Badbaka ale jest niedziele wieczór i akurat wzięło mnie natchnienie żeby tu napisać.

Pozdrawiam
 

sonja12

Active member
@LXIV próbowałem ściągać z Australii i na celnym zatrzymali. Leku nie wpisanego do rejestru leków nie ściągniesz formalnie. Ale podobno niektórym puszczali na celnym. Więc trochę loteria.
ale piszesz pismo o import docelowy na Hiprex ,przesyłasz od lekarza info ,że masz brać i czekasz 3 tyg.i masz pozwolenie .
 

LXIV

Member
A jakby mi kupił ktoś kto mieszka w danym kraju i przesłał paczką prywatną nieoznakowaną ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sonja12

Active member
Do kogo się występuje o import docelowy ?
tam w piśmie które ci urzad wysłał jest informacja. Na grupie pecherz opisywała jedna osoba jak to załatwiała, Musi być zgoda na import + szukasz najtanszej agencji celnej za 100 zł i oni ci odprawiają. Najlepiej jechać do Danii na 1 dzień i kupić sobie kilka. A paczka z UK nie przejdzie .
 

Podobne tematy

Do góry