• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

kaolik98

Well-known member
Dodatkowe pytanie: czy mieliście badany układ moczowo-płciowy pod kątem mięśniowym u jakiegoś ogarniętego urofizjoterapeuty? Ja mam jeszcze taką przypadłość, że gdy siądę mocno na kość ogonową, to czuję ucisk, pieczenie w miejscu między moszną a odbytem, które potem promieniuje na cewkę moczową.
 
Dodatkowe pytanie: czy mieliście badany układ moczowo-płciowy pod kątem mięśniowym u jakiegoś ogarniętego urofizjoterapeuty? Ja mam jeszcze taką przypadłość, że gdy siądę mocno na kość ogonową, to czuję ucisk, pieczenie w miejscu między moszną a odbytem, które potem promieniuje na cewkę moczową.
Ja miałem ale nie wykazało zbyt dużego napięcia w miejscu miednicy. Za to poleciła bym sprawdził czy to nie neuropatia nerwu sromowego
 

przemix

Active member
Dodatkowe pytanie: czy mieliście badany układ moczowo-płciowy pod kątem mięśniowym u jakiegoś ogarniętego urofizjoterapeuty? Ja mam jeszcze taką przypadłość, że gdy siądę mocno na kość ogonową, to czuję ucisk, pieczenie w miejscu między moszną a odbytem, które potem promieniuje na cewkę moczową.
Ja swego czasu jak myślałem że mam bezbakteryjne zapalenie to sprawdzałem temat. Generalnie badanie jak i sama późniejsza terapia polegała na szukaniu punktów spustowych dna miednicy. U mnie było ich sporo.
 

Rzepolicz

Member
Stosował ktoś prostolen? Oczywscie w samych superlatywach o nim piszą jak to zawsze, ale może ktoś używał i coś wie na ten temat coś więcej?
Wypowiem się ogólnie na temat suplementów a nie tego konkretnego. 99% poleceń suplementów dedykowanych erekcji/prostacie pojawiających się w internecie to naganianie klientów i obiecywanie złotych gór. One oczywiście mogą trochę pomóc i zamaskować część objawów, ale nie wyleczą z problemów. Są badania medyczne, które wskazujące, że np. korzeń pokrzywy/śliwa afrykańska/palma sabałowa mogą łagodzić objawy związane z łagodnym przerostem prostaty.

Zwróć uwagę, że ten suplement o, który się pytasz kosztuje 130zł za 30 tabletek. Ktoś nadał mu nazwę związaną z prostatą i pomnożył cenę razy 4.
Jeżeli już chcesz coś brać to przeanalizuj sobie skład tego suplementu i kup pojedyncze suplementy, które się na niego składają. Wydasz podobne pieniądze, ale będziesz mieć kilkukrotnie większą dawkę w tabletkach i starczy to na ok dwa razu dłużej.
 

przemix

Active member
Co się zmieniło że jednak stwierdziłeś że masz bakteryjne zapalenie? Robiłeś jescse jakieś dodatkowe badania?
Konowały z Poznania nie potrafiły zlecić porządnej diagnostyki (żaden nie zrobił mi próby).

w dużym skrócie po wyleczeniu jednego z użytkowników Forum postanowiłem pojechać do dr Gołąbka i ku mojemu zdziwieniu po próbie bakterie wyszły.
 
Konowały z Poznania nie potrafiły zlecić porządnej diagnostyki (żaden nie zrobił mi próby).

w dużym skrócie po wyleczeniu jednego z użytkowników Forum postanowiłem pojechać do dr Gołąbka i ku mojemu zdziwieniu po próbie bakterie wyszły.
To prawda ciężko trafić na dobrego specjalistę który nakieruje odpowiednio. Też u niego byłem, wyszła jedna bakteria, leczenie metronidazolem, po miesiącu 2 proba już niby czysto było, a dolegliwości jak zostały tak zostały. Eswt też nic nie pomogło.
 
Jescze jedno, czy w badaniach moczu, morfolgi krwi nasienia wychodziły wam leukocyty ponad normę co świadczyło by o stanie zapalnym? U mnie czy w moczu czy w nasienia i morfolgi krwi leukocyty zawsze mieszczą się w normie
 

przemix

Active member
To prawda ciężko trafić na dobrego specjalistę który nakieruje odpowiednio. Też u niego byłem, wyszła jedna bakteria, leczenie metronidazolem, po miesiącu 2 proba już niby czysto było, a dolegliwości jak zostały tak zostały. Eswt też nic nie pomogło.
i co na dolegliwości bólowe dr Gołąbek powiedział przy braku bakterii, co Ci zalecił ?
 

sonja12

Active member
Jescze jedno, czy w badaniach moczu, morfolgi krwi nasienia wychodziły wam leukocyty ponad normę co świadczyło by o stanie zapalnym? U mnie czy w moczu czy w nasienia i morfolgi krwi leukocyty zawsze mieszczą się w normie
badania moczu mogą wyjść idealne, leukocyty ok , a stan zapalny jest , ponieważ bakterie ukryły się w biofilmie i są nadal.
 

Podobne tematy

Do góry