• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

zapalniczka

New member
Tak btw. Czy mieliście tak , żeby mieć przy przewlekłym zgk uczucia dreszczy bòlu głowy i wogole objawów grypowych?
W 2016 roku dwa miesiące przed zachorowaniem ugryzł mnie kleszcz. Miałem go kilka dni. Dwa lata temu robiłem badania na borelke i lekarz chorób zakaźnych stwierdził , że nie mam boreliozy .
 

robson999

Active member
u mnie zaczęło się po zimnych prysznicach ( bo przecież to takie zdrowe ) kategorycznie unikaj wychłodzenia szykuj się na termalne gacie kalesony i cieple spodnie. do tego długą i kosztowną kuracje
 

Grom

Well-known member
Tak btw. Czy mieliście tak , żeby mieć przy przewlekłym zgk uczucia dreszczy bòlu głowy i wogole objawów grypowych?
W 2016 roku dwa miesiące przed zachorowaniem ugryzł mnie kleszcz. Miałem go kilka dni. Dwa lata temu robiłem badania na borelke i lekarz chorób zakaźnych stwierdził , że nie mam boreliozy .
Cofnij się kilka stron wstecz i przeczytaj jakie badania zrobić aby zidentyfikować boreliozę bo test Elisa to śmiech a Western Blot często jest fałszywie ujemny. Objawy podobne do boreliozy (szczególnie dreszcze i objawy grypowe) co też oczywiście nie wyklucza prostaty.
Co do wymazu. Możesz wysadzić bankomat i z tym wszystkim co z niego wydrzesz udać się do dr. Gołąbka. On będzie wiedział jak sprawę ogarnąć. Tak czy siak czeka Cię droga przez Mordor. Każdemu wyleczonemu/zaleczonemu piszę z uporem maniaka, że trzeba cholernie uważać. Zimno, osłabienie, brak snu, seks bez gumy, pijaństwo to proszenie się o nawrót choroby. I tak miałeś fuksa, że tyle lat był spokój.
 

toastt

Well-known member
U mnie było przez jakiś czas lepiej, nawet prostata nie dolegała aż tak bardzo. Żeby zbyt dobrze mi nie było, to od około tygodnia odczuwam silny ból prawego jądra i ogólnie prostaty. Jądra są normalne w dotyku, nieocieplone, jędrne. Jedynie czuję pod palcami, że z prawej strony powiększył się węzeł chłonny w pachwinie, który od kilku miesięcy był w normalnym stanie (z lewej odkąd choruję jest nabrzmiały). Zastanawiam się czy czegoś nie naruszyłem, bo pamiętam, że przed tym bólem prawa noga wpadła mi w poślizg podczas pchania ciężkich taczek pod górę. Znowu szykują się wydatki... Mam już dosyć tego, może samobójstwo nie jest wcale głupim pomysłem.
 

jarcy

Well-known member
Tak btw. Czy mieliście tak , żeby mieć przy przewlekłym zgk uczucia dreszczy bòlu głowy i wogole objawów grypowych?
W 2016 roku dwa miesiące przed zachorowaniem ugryzł mnie kleszcz. Miałem go kilka dni. Dwa lata temu robiłem badania na borelke i lekarz chorób zakaźnych stwierdził , że nie mam boreliozy .
Oni nie znaja bb i nie potrafia jej doagnozowac a o leczeniu juz mozna zapomnieć
 

jarcy

Well-known member
Supelment jakich wiele, vivomix 450 pozwolił i mi i 1000 innych przetrwac bombardowanie 5 abx na raz pół roku bez colstridium. Niestety miesiac 300zl kosztuje ale cóż poradzić. Zresztą wystarczy zobaczyć ile bakterii ma vivomix a ile lab
 

sonja12

Active member
Cofnij się kilka stron wstecz i przeczytaj jakie badania zrobić aby zidentyfikować boreliozę bo test Elisa to śmiech a Western Blot często jest fałszywie ujemny. Objawy podobne do boreliozy (szczególnie dreszcze i objawy grypowe) co też oczywiście nie wyklucza prostaty.
Co do wymazu. Możesz wysadzić bankomat i z tym wszystkim co z niego wydrzesz udać się do dr. Gołąbka. On będzie wiedział jak sprawę ogarnąć. Tak czy siak czeka Cię droga przez Mordor. Każdemu wyleczonemu/zaleczonemu piszę z uporem maniaka, że trzeba cholernie uważać. Zimno, osłabienie, brak snu, seks bez gumy, pijaństwo to proszenie się o nawrót choroby. I tak miałeś fuksa, że tyle lat był spokój.
wysadzenie bankomatu nic nie da. Na podobnym forum dla kobiet są osoby co przeszły 4 kuracje u G. On wszystkim mówi ,że wyleczy , ale jednej osobie na grupie , powiedział,ze czasami się to nie udaje....... A straciła u niego 20.000 zł . Teraz wybiera się na HS, Ten G. to ściema, to jest biznesmen , nie lekarz.
 

wpiot

Active member
Z tego co pamiętam jakiś wywiad z dr Gołąbkiem to mówił wprost o dużym procencie całkowitego wyleczenia i mniejszym procencie 'zaleczenia', ale te dwie liczby nie składały się do 100%. Mówienie, że na pewno się uda nie jest fair, chyba żaden lekarz nie powinien tak mówić
 

Grom

Well-known member
Czy ja wiem @sonja12 ?
Przecież najdroższe u Gołąbka nie są wizyty tylko antybiotykoterapie. W ciągu roku zrobisz trzy nie więcej bo szkoda zdrowia. Zatem na badania, Stameya i wizytę "po" wydasz może z 10000-15000 tysięcy złotych a sama Wankomycyna na miesiąc kosztowała @abst3 chyba z 12000 plus wlewy. Gość chce pomóc. Robi dokładne badanie, antybiogram, zapisuje najlepsze antybiole... a że nie pomaga? Cóż, tak bywa. Niektórzy leczą się z raka, wydają miliony i też rzadko pomaga. Takie życie...
 

robson999

Active member
Czy ja wiem @sonja12 ?
Przecież najdroższe u Gołąbka nie są wizyty tylko antybiotykoterapie. W ciągu roku zrobisz trzy nie więcej bo szkoda zdrowia. Zatem na badania, Stameya i wizytę "po" wydasz może z 10000-15000 tysięcy złotych a sama Wankomycyna na miesiąc kosztowała @abst3 chyba z 12000 plus wlewy. Gość chce pomóc. Robi dokładne badanie, antybiogram, zapisuje najlepsze antybiole... a że nie pomaga? Cóż, tak bywa. Niektórzy leczą się z raka, wydają miliony i też rzadko pomaga. Takie życie...
też mi się tak wydaje prawda jest taka że to polskie państwo daje dupy bo płacąc składki powinniśmy przy tak ciężkiej chorobie mieć chociaż częściową refundację leków ale ważniejsze są pieniądze dla TVP i na socjal dla nierobów
 

toastt

Well-known member
@robson999 system jest niewydolny. Za te składki, co się płaci co miesiąc, miałbyś ekstra opiekę medyczną z lekarzem na telefon. Tymczasem trudno się doprosić i trzeba kombinować, by głupi zastrzyk zlecony z gabinetu prywatnego podali w ramach kasy chorych. NFZ powinien powrócić do poprzedniej nazwy, bo to jest w istocie kasa chorych albo chora kasa. Jak się nie obrócisz, to dupa z tyłu i człowiek jest dym..y bez mydła.
 

Tomasz25

Member
Jeżeli chodzi o Gołąbka - to jest to lekarz i tylko lekarz i on za nikogo nie dokona uzdrowienia - to nie bog, tylko lekarz, który ma wypracowany schemat leczenia ale to Ty musisz wyzdrowieć i nikt tego za Ciebie nie zrobi, zaden lekarz
System medyczny w temacie przewleklego zapalenia prostaty nie działa, bo nie ma konsensusu, co do skutecznego sposobu leczenia. Są teorie, które poszczególnie lekarze wybierają i leczą zgodnie z tą teorią
Czy ta choroba niszczy psychicznie? tak, ból i życie w bólu jest trudne i może prowadzić do myśli samobójczych
Ale Panowie, wejdzcie sobie na fora chorych na toczen, WZW C, nowotwory, RZS, HIV etc ... zapalenie prostaty to nie jedyna choroba na swiecie i na pewno nie najgorsza, wiec glowa do gory
 

sonja12

Active member
Jeżeli chodzi o Gołąbka - to jest to lekarz i tylko lekarz i on za nikogo nie dokona uzdrowienia - to nie bog, tylko lekarz, który ma wypracowany schemat leczenia ale to Ty musisz wyzdrowieć i nikt tego za Ciebie nie zrobi, zaden lekarz
System medyczny w temacie przewleklego zapalenia prostaty nie działa, bo nie ma konsensusu, co do skutecznego sposobu leczenia. Są teorie, które poszczególnie lekarze wybierają i leczą zgodnie z tą teorią
Czy ta choroba niszczy psychicznie? tak, ból i życie w bólu jest trudne i może prowadzić do myśli samobójczych
Ale Panowie, wejdzcie sobie na fora chorych na toczen, WZW C, nowotwory, RZS, HIV etc ... zapalenie prostaty to nie jedyna choroba na swiecie i na pewno nie najgorsza, wiec glowa do gory
ale dr G. nie powinien mówić ,że na 100% wyleczy . Są osoby co przeszły 4 terapie i po każdej w Badbaku wychodził - wzrost bardzo obfity bakterii. To znaczy,że leczenie było, ale jakby go nie było.
 

Grom

Well-known member
Co znaczy, że leczenie było a jakby nie było?
Leczenie u wszystkich osób było porządnym antybiotykiem w dużej dawce i z antybiogramem. Ja wyleczyłem się wzorując na metodzie Gołąbka. U trzech lekarzy zbierałem uderzeniową dawkę antybiotyku plus szczepionkę Pseudovac.
To, że nie wszystkim pomogło to inna sprawa.
Chorym na raka rzadko co pomaga a lekarze robią nadzieję. Ten kto trafił do Gołąbka i został wyleczony nigdy nie pojawia się już na forum. Ja jestem kuriozalnym wyjątkiem choć nie leczonym u tego lekarza 😉🙂
 

robson999

Active member
ale dr G. nie powinien mówić ,że na 100% wyleczy . Są osoby co przeszły 4 terapie i po każdej w Badbaku wychodził - wzrost bardzo obfity bakterii. To znaczy,że leczenie było, ale jakby go nie było.
nie żebym go bronił ale mówi 70% wyleczy 20% zaleczy że da się żyć 10% nie wyleczy nie da się tego zweryfikować bo ochrona danych pacjenta wiec nie pokaże kogo wyleczył. ja to widze tak 50% wyleczy 20% zaleczy 10% nie wyleczy a pozostałe 20% zrezygnuje ze względu na koszty. problem w tym że w polsce nie ma alternatywy bo innych lekarzy brak i skupił bym się na szukaniu lepszego lekarza lub kliniki a nie na krytykowaniu tego jeśli nie mamy 100% pewności że kłamie.
 

robson999

Active member
jeśli ktoś miał kilka antybiotykoterapi i nadal ma bakterie to warto iść z wynikami do Pani z Badbak (uwielbiam tą Panią ponieważ nigdy nie ma czasu a mimo to zawsze pomoże i doradzi) i sprawdzić czy nie są to inne szczepy bo antybiotyk może działać ale mogą pojawiać się kolejne szczepy, za zwyczaj ludzie w naszym stanie maja ich kilka. to samo tyczy się autoszczepionki i fagów to że ktoś je przyjął nie znaczy że będzie wyleczony bo są stworzone na dany szczep który aktualnie się ujawnił i trzeba szukać dalej
 

jarcy

Well-known member
jeśli ktoś miał kilka antybiotykoterapi i nadal ma bakterie to warto iść z wynikami do Pani z Badbak (uwielbiam tą Panią ponieważ nigdy nie ma czasu a mimo to zawsze pomoże i doradzi) i sprawdzić czy nie są to inne szczepy bo antybiotyk może działać ale mogą pojawiać się kolejne szczepy, za zwyczaj ludzie w naszym stanie maja ich kilka. to samo tyczy się autoszczepionki i fagów to że ktoś je przyjął nie znaczy że będzie wyleczony bo są stworzone na dany szczep który aktualnie się ujawnił i trzeba szukać dalej
I co ta Pani Pani doradzi ? 🤣 ułoży plan działania gdzie lekarze nie potrafia ? Przepraszam ale rozśmieszyło mnie to bardzo 🤣
 

Podobne tematy

Do góry