• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

wektor

New member
herbate mozna pic.nawte jest to wzkazane ze wzgledu na jej wlasciwosci.
np zielona herbata zwieksza stezenie antybiotyków nie znacznie w krwi.
takze mozna tym nawet popijac.

ja tez tak mam , jak stolec sie gromadzi to zaczyna bardziej bolec,pieczenia itp.normalnie czuje jak mnie gryza :(
 

AntyProstata

New member
Ku..a!! Czemu natura lub Bóg nie musiał stworzyć prostatę?? Jądra mogły by przejąc jej funkcje produkcji czegoś tam:D"Wielofunkcyjne jaja". Jakie życie byłoby prostsze.
 

wektor

New member
gryza to bakterie , przeciez jak sie fomuje stolec to jest kupa zarcia
dla patogenow.tych dobrych (co pomagaja nam) i czasem tych zlych jak tam
dostaly sie jakims cudem.tez zle napierdaja wtedy w jelita i proboj sie dostac do krwi i poplynac dalej.wtedy jak jest infekcja to stolec wylazi i nie wyglada czasem ciekawie.ja w kazym badz razie czuje jak mnie wtedy gryza tznsetki malych ukluc.jak wysram :roll: to jest lepiej, bo czesc idzie do kibla.
 

raw12

New member
W mojej walce z prostatą doszły ostatnio nowe objawy i nie wiem co się dzieje bo lekarz rozłożył ręcę i dał Unidox ale tak naprawdę to lekarz sam już nie wie co mi jest, posiewy (tlenowe i beztlenowe) wyszły jałowe. Dał jeszcze skierowanie na badanie testosteronu i PSA.
Otóż tydzień temu poczułem pieczenie gdy sikam i to takie cholerne jakbym wrzątkiem lał + temperatura, teraz już nie sikam tylko rodzę. Nasienia jest niewiele prawie wcale i jest wodniste, przezroczyste.
Czy ktoś z was miał podobne objawy?
 

tomas 1

New member
witam powinieneś zrobić posiew z wydzieliny ze stercza bo nie raz tak jest że nic nie wychodzi w posiewach nasienia a właśnie dopiero w wydzielinie wychodzą bakterie jeżeli lekarz rozkłada ręce to już czas go zmienić na innego a w swoim leczeniu prostaty unidoksu jeszcze nie dostałem . Zmiana nasienia czyli na płynne to chyba lepiej niż żelki jak niektórzy się z tym zmagają ale to pewnie też nie jest dobrze .Pieczenie w cewce może być również spowodowane przepływem piasku z nerek jak również mikrozwapnień pozapalnych .zmiana lekarza najlepsza sprawa.
 

Konrad33

New member
nie wiem jak wy, ale ja czasami to takiego mam dola przez to ze masakra, ze musialo akurat mnie to dopasc :cry: kiedys dostalem tez unidox ale g..o to pomoglo zreszta, nigdy z sikaniem nie mialem problemow jesli chodzi o bol, tak jak mowie najgozej to ta prostata mnie dobija, siedzenie ten bol glebiej w odbycie :x
 

alek36

New member
hej

raw12 wodnista sperma to zapalenie moim zdaniem raczej bakteryjne, ja tak mam miałem przy zaostrzeniu zapalenia, tomas 1 dobrze mówi spubój poszukacć uro co robi posiew wydzieliny z prostaty jak nic nie wychodzi w standardowych posiewach

pozdr
 

heban

New member
Może spóbujecie biorezonansu magnetycznego? Mnie od tygodnia minęły bóle od prostaty (nowotwór) po zażyciu nalewki z gabinetu biorezonansu. Odstawiłem leki p.bólowe co dla mnie jest sukcesem (mniej chemii). Oczywiście mówię tylko o likwidacji bólu, nie choroby. Ale może na chorobę też mają sposób? Popytać nie zaszkodzi...
 

raw12

New member
Poziom wk.... sięga czasem zenitu jak pomyślę o prostacie, jest - boli i pewnie będzie bolało, Ostatnio spytałem się lekarz czy da się wyciąć ten mały duży problem - stanowczo odmówił powiedział że potem będzie jeszcze gorzej. Kurczę że też może być jeszcze gorzej - wieje optymizmem.
Drogie chłopaki czy ktoś z Was robił badania krwi na PSA i poziom testosteronu?
Dziś odebrałem wyniki:
PSV 16,
Tostesteron 2.3,
posiew nasienia Escherichia coli wzrost średni obfity

Lekarz powiedział że jakby to zobaczył pierwszy lepszy lekarz bez wiedzy na temat mojej terapii - zdiagnozowałby raka jak się patrzy.
Przedłużył Unidox na 1 miesiąc i Undestor na testosteron i ma być dobrze.
Fakt jest lepiej, pieczenie przy sikaniu przeszło po paru dniach brania leku.
To cud - prawie jak w Sokółce.

Pzdr walczących forumowiczów
 

tomas 1

New member
witam wynik PSA 16 to duży wynik norma jest do 4 powyżej wymaga konsultacji lekarskiej może być tak ze wynik jest podwyższony na podstawie leków jakie brałeś w ostatnim czasie jesli brałeś leki na zmniejszenie objętości prostaty to bardzo możliwe jesli nie skonsultowałbym z innym lekarzem a nawet podałbym sie poprania wycinku do badania
 

raw12

New member
Tak masz rację Tomsa1 urolog powiedział mi że te wszystkie leki które wziąłem przyczyniły się do tak wysokiego PSA, badania USG dzisiejsze to :
Prostata normalnych wymiarów, nie powiększona ale bolesna podczas badania per rectum, po miesiącu brania Unidoxu ma stwierdzić czy bolesność ustąpiła.
pzdr
 

raw12

New member
Lekarz dał to zrobiłem , testosteron jest wsparciem dla prostaty pobudza ja do działania tak powiedział,
a że mam niski poziom to problem brania leków od dłuższego czasu.

zwiększenie testosteronu = kop dla prostaty

pzdr
 

wektor

New member
im wiecej testosteronu tym lepsze ukrwienie narzadu.ogolnie
to przy zapaleniu testosteron spada.na pewno kuracja testosteronem(prolo.oma, meta itp.)nie rozwiaze problemu, jak masz np bakteryjne jeszcze moze zaostrzyc przy duych dawkach (wlasnie przez
to polepszone ukrwienie)-wiem to z dosw. swojego .Undestor nie aromatyzuje do estrogenów tak silnie jak np popularna meta i inne.
dobry,lekki steryd.

posiew nasienia Escherichia coli wzrost średni obfity - masz moze antybiogram?

PSA hmmm powiem tak mi nigdy nie skoczylo pow 1,2 a bralem nawet fagi,
amikacyne,Pentase itd kontroluj to.rak w tym wieku praktycznie nie mozliwy.kiedys tylko natknelem sie na przypadek mlodego chlopaka byl leczony na zgk po PSA a mial raka-to byla kwestia tygodni.ty masz zgk
spowodowane przez e.coli .
 

cinek87

New member
raw12 napisał:
Lekarz dał to zrobiłem , testosteron jest wsparciem dla prostaty pobudza ja do działania tak powiedział,
a że mam niski poziom to problem brania leków od dłuższego czasu.

zwiększenie testosteronu = kop dla prostaty

pzdr

no tak to wiem, ale mi chodziło bardziej o to czy np. jeżeli ktoś ma te zaburzenia np. od urodzenia i nie wie o tym, a potem łapie ZGK, a przynajmniej ma takie objawy to czy te dwie sprawy sie łączą ??
jak sądzicie ??
 

Podobne tematy

Do góry