• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie gruczołu krokowego

Arktik

Well-known member
Witam, mam 27 lat od 16 stycznia zmagam się z zapaleniem gruczołu krokowego zaczeło się od pęcherza duze parcie na mocz i czeste sikanie. Udałem się do lekarza rodzinnego wypisał mi ciprionex 500 na 5 dni po 2 tabletki objawy trochę ustąpiły ale dalej wyczuwam kucie między jądrami a odbytem do tego dochodza problemy z erekcją. Udałem się do urologa po 10 dniach od zakonczenia antybiotyku przepisał mi ten sam antybiotyk dwa opakowania. Po 1 pudełku ciprionexu po 7 dniach zrobiłem badania krew+mocz z posiewem wyszedł wynik ujemny 10 ^3 podwyższone ob w krwii. Urolog twierdzi że wyniki powinny być 10^2 bakteria jaką znaleziono w posiewie stapholococus spp neg. podobno fizjologiczna bakteria i bardziej mój problem może być z przeziębienia. po 3 dniach ponownej kuracji ciprionexem dalej odczuwam objawy już mniej ale najgorszy jest brak erekcjii ktoś może pomóc lub miał podobny problem? Do tej pory nie miałem problemów z erekcją po obrzezaniu i wyeliminowaniu stulejki prawie 3 lata temu.
 
Do góry