• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zaburzenia orgazmu.

alek36

New member
Witam

Od pewnego czasu mam zaburzenia orgazmu. Tzn. późno szczytuję, za długo to trwa, przed zapaleniem jak chciałem to umiałem to w miarę oczywiście kontrolować i późno dochodzić.
Erekcje mam,ale wydaje mi się że mogło by być lepiej. Ma ktoś coś podobnego? Objawy zapalenie obecnie minimalnie. Biorę tylko Sterko i vit c.

pozdr
 

alek36

New member
witam

w ww kwestii u mnie jest całkiem dabrze, prawie tak samo jak kiedyś, niestety w prostacie mam dalej bakterie: e.coli i enterococcus liczne po wymazie ze stercza

pozdr
 

alek36

New member
Witam

Może Cie zawiodę odpowiedzią ale nie robiłem nic szczególnego, byłem na wakacjach nad trochę cieplejszym morzem niz Bałtyk, kąpiel, wypoczynek, jest trochę lepiej w kwestii osiągania orgazmu, chyba też jakości nasienia - większa objętość, konsystencja raczej własciwa,

pozdr
 

dandelion85

New member
witam. Też cierpię na prostatę. Obecnie nic mnie nie boli, sikam różnie raz dużo (około 500 ml) raz mało (około 150 ml), nie chodzę często do łazienki, w nocy wstaję raz. Czasem piecze cewka moczowa przy rozpoczynaniu mikcji. Ale od dłuższego czasu mam problemy z wytryskiem i nie wiem co robić. Otóż erekcje są, ale mam duże problemy z dojściem. Jakby coś mi tam w podbrzuszu przeszkadzało. Może ta część cewki moczowej jest zwężona przez opuchniętą prostatę? Można to jakoś sprawdzić? Podobnie mam z rozpoczęciem mikcji, ale to już nie jest takie uciążliwe.
 

tomas 1

New member
p

witam piszesz ze rozpoczęcie mikcji nie jest uciążliwe nie bagatelizuj sprawy bo będzie uciążliwe i bóle też będą jeśli nic nie będziesz robił w tym kierunku pozdrawiam.
 

dandelion85

New member
W sumie nie do końca napisałem prawde. Mam bóle, ale pojawiają się tylko po wytrysku który mam zawsze utrudniony. Nawet mógłbym powiedzieć ze zdrowy jestem jakbym seksu nie uprawiał, a tak za każdym razem po seksie musze cierpieć. Pojawia się jakieś pieczenie w cewce, bóle podbrzusza, problemy z rozpoczęciem sikania, ale po paru dniach odpoczynku od seksu przechodza. Najgorzej cierpie jak mi uda sie seks 2x lub 3x uprawiac w dany dzien (unikam już tego) albo 3 dni z rzedu po raz. Może ktoś coś mi doradzi?
 

ajpinus

New member
dandelion85: Biorac pod uwage ze to wlasnie orgazm jest najwiekszym spazmem miesni dna mienidcy, objawy wystepujace wlasnie po orgazmie sugeruja tu cpps. Dzwigacz odbytu jest to ten miesien ktory opuszczasz podczas sikania, to rowniez ten miesien ktorego skorcze odpowiedziaja za wytrysk nasienia. Jezeli po wytrysku miesien pozostaje w podwyzszonym napieciu to mozesz miec problemy z jego rozluznieniem podczas mikcji. Z fizjologicznego punktu widzenia to banal. Szkoda ze ludzie sa zaslepieni w glupia gadke urologow a boja sie myslec.
 

wektor

New member
Czasem piecze cewka moczowa przy rozpoczynaniu mikcji. Ale od dłuższego czasu mam problemy z wytryskiem i nie wiem co robić. Otóż erekcje są, ale mam duże problemy z dojściem. Jakby coś mi tam w podbrzuszu przeszkadzało. Może ta część cewki moczowej jest zwężona przez opuchniętą prostatę? Można to jakoś sprawdzić? Podobnie mam z rozpoczęciem mikcji, ale to już nie jest takie uciążliwe.

czyli cefka tez od miesni :roll: problemy z dojsciem tez, wszystko od tych zdenerwowanych miesni... ajpinus po co chlopaka wprowadzasz w blad? moze i metoda mu pomoze, ale bzdury mu piszesz... dandelion85 jak wezmiesz antybiotyk, ktory bedzie dzialal na patogen, to nie bedziesz mial praktycznie tych objawow. lykniesz taki amoksikl. i masz godzine (tyle we krwi to bedzie), i wytrysk nie spowoduje takich jazd. z twojej prostaty za kazdym razem wraz sperma wydostaje sie czesc aktywnych patogenow, stad te pieczenie, sama prosta zaczyna bolec, bo zmniejsza sie st. substacji bakteriostatycznych, co oczywiscie wzmaga podzial. nie jest tego duzo, przy p. zgk, ale wystarczy by czuc. miesnie spinaja sie tez, w koncu jest zapalenie w tym rejonie. jak jez rozluznisz, polepszysz ukrwienie, co pomaga limf. w dotarciu do ognisk zapalnych.
 

ajpinus

New member
A Tobie Wektor cos wogole kiedys pomoglo, bo udzialasz ludziom rady nie majac zadnego doswiadczenia. Lykasz tylko tablety i nic pozatym. Duzo wiesz, ale nic nie robisz. Twoje rady jeszcze chyba nikomu nie pomogly. Wiec nie krytykuj mnie, jak chcesz komus udzielac rad to nie mieszja w to mnie, bo ja ciebie w swoje rady nie mieszam. I jeszcze jedno pogorszenie objawow po orgazmie to jeden z wyznacznikow cpps. Napewno nalezy bardziej brac to pod uwage niz opuchniete prostate po wytrysku. Watpie wogole ze takie zjawisko wystepuje. Pamietaj ze cpps to spusty, a to one wprowadzaja dysfunkcje w ukladzie nerwowym, krazenia itd. Wystarczy ze cos uciska nerw odpowiedzialny za ujscie cewki i juz masz pieczenie.
 

dandelion85

New member
ajpinus zrobiles kawal dobrej roboty z ta stronka. WIekszosc objawow mam podobnych do Twoich. Z tych ciekawszych to raz na 1000 sikniec mam rozdwojony strumien (kat jakis 45 stopni). Mam wrazenie ze tez krzywo sikam, nie leci prosto tylko troche pod katem. Roznice to ze przedwczesne wytrysku nie mam, tylko opozniony. I latam do lazienki moze gora 8x dziennie. Kurde ostatnio mam czeste wzwody, bez powodu, ide ulica i mi zaczyna stawac. Pozniej od tych dlugich podniecen trudniej wysikac mi jest. W sumie zonie raz jest mi ciezko doprowadzic to nie chce meczyc jej czesciej. No i mam pozniej pogorszenia.
A diagnozy lekarzy juz mialem rozne: ze zdrowy jestem, zwezenie cewki moczowej, zwezenie szyjki pecherza, niedoczynnosc wypieracza. Juz mnie chcieli operowac. Nawet sami mnie na zapisali na zabieg (bez mojej wiedzy), pozniej po pol roku dzwonia zebym za pare dni na operacje przyjechal, chyba ich pogielo pomyslalem i olalem ich.
 

Podobne tematy

Do góry