• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg z NFZ! Boję się...

matixl77

New member
Witam.

Zakładam już drugi nowy temat na tym forum, ale chyba zrozumiecie, że wolę wszystko dokładnie wiedzieć..
Jak to jest z tymi zabiegami w NFZ? Robią dobrze czy jak kto trafi na lekarza?
O prywatnym nie ma mowy bo nie mam kasy. Proszę coś o tym powiedzieć.

Pozdrawiam.
 

Szybki

New member
Sam sobie odpowiedziałeś, jak kto trafi, są dobrzy lekarze a są partacze. Popatrz na forum kogo polecają z Twojego miasta i tam idź.
 

Alex

New member
matixl77 napisał:
Witam.

Zakładam już drugi nowy temat na tym forum, ale chyba zrozumiecie, że wolę wszystko dokładnie wiedzieć..
Jak to jest z tymi zabiegami w NFZ? Robią dobrze czy jak kto trafi na lekarza?
O prywatnym nie ma mowy bo nie mam kasy. Proszę coś o tym powiedzieć.

Pozdrawiam.

Kolego nie ma złotej reguły. Jak swój pierwszy zabieg, wydłużenia wędzidełka miałem przeprowadzony prywatnie i jak później okazało się, został spartaczony. Kolejny zabieg, obrzeżanie całkowite miałem przeprowadzony w ramach NFZtu i muszę powiedzieć, że do niczego nie mogę się przyczepić.

Jak jak napisał kolega szybki, poczytaj forum, poszukaj dobrego lekarza w swoim mieście i ruszaj z pomocą dla swojego przyjaciela. pozdrawiam
 

matixl77

New member
Po jakim czasie od zabiegu będę mógł odbyć swój pierwszy raz? Nie chciałbym zawieść dziewczyny i dać jej maksimum przyjemności zwłaszcza, że to też by był jej pierwszy raz, wiecie jak to jest...
 

Varrag-Unhilgt

New member
Zależy od rodzaju zabiegu. Jeżeli obrzezanie to pewnie ze 4-5 tygodni sobie poczekasz, żeby robić to bez obawy, że coś tam sobie uszkodzisz :p Po plastyce wystarczą 2-3 tygodnie.
 

marko

New member
Co ma NFZ do tego jak kto przeprowadzi zabieg skoro zabieg z NFZ jest refundowany czyli lekarz też dostanie za niego pieniądze. Widać są specjaliści i niestety rzemieślnicy...
 

Podobne tematy

Do góry