Zabieg wędzidełka nic nie pomógł- czy to stulejka? FOTO

Witam,

5 tygodniu temu miałem zabieg wydłużania wędzidełka, efekt nie do końca jednak zadowalający, ponieważ podczas wzwodu napletek ściąga się jedynie tuż za żołądź i tworzy oponkę. Dodam, że muszę zrobić to ręką aby znalazł się w tej pozycji ponieważ napletek samoczynnie nie schodzi podczas erekcji za żołądź tak jakby był on za wąski?


Myślałem ze po zabiegu wędzidełka będę mógł się cieszyć swobodą a tutaj znów problem...
 

bezczel

New member
Mój wyglądał niemalże identycznie. Ja wyciąłem pierścień zwężający (tzn Pan doktor mi wyciął :)) czyli częściowo się obrzezałem i jest dużo lepiej. Przy mocnym wzwodzie sam schodzi.
 

pzfcb1990

New member
U mnie wygląda to bardzo podobnie. 28 marca będę się umawiał już ostatecznie na zabieg i do oczywistego wędzidełka też dojdzie mi właśnie wycięcie tego pierścienia:/
 

pzfcb1990

New member
NieznajomyZawstydzony napisał:
a jak wogóle z rozmiarem mojego penisa ? wydaje mi sie ze jest on za mały jak na mój wiek-19lat
Nie mam miary w oczach;), ale do uznanej średniej białego mężczyzny- 14.9 cm możesz sobie sam porównać.
 

Loft

New member
# Opublikowane w International Journal of Impotence Research w grudniu 2000 roku dane podają, że średnia długość prącia wynosi 13,6 cm (mierzone przez personel)[8]. Celem badania było ustalenie cech klinicznych zwiotczałego penisa, aby przewidzieć jego wielkość podczas erekcji. Zmierzono wielkość prącia podczas wywołanej farmakologicznie erekcji u 50 osób cierpiących na impotencję; wyniki nie uwzględniają osób, u których dysfunkcje erekcji mogą być spowodowane czynnikami innymi niż na tle psychicznym.
# Według pomiarów prowadzonych przez LifeStyles Condoms średnia długość prącia wynosi 14,9 cm, ze średnim odchyleniem 2,1 cm (mierzone przez personel)[9]. Głównym celem badania, przeprowadzonego podczas wakacji 2001 roku w Cancún (Meksyk), było ustalenie odpowiednich rozmiarów dla prezerwatyw. 401 mężczyzn zgodziło się na dokonanie pomiaru, z czego 300 było zdolnych do osiągnięcia erekcji (wzwodu nie indukowano farmakologicznie).
# Opublikowane w 2007 roku badanie 3300 włoskich nastolatków w wieku 17-19 lat, wolnych od wad rozwojowych prącia oraz od schorzeń endokrynologicznych, dało średni wynik długości penisa podczas erekcji jako 12,5 centymetra[14]. W badaniach tych zauważono dodatnią korelację z wielkością ciała.
Ciekawe skąd te rozbieżności :)
Z resztą ciekawi mnie dobór uczestników do badań. Sam pracuje przy sondażach i wiem, że nieodpowiedni dobór uczestników może spowodować "wyniki na zamówienie". No bo tak na zdrowy rozum, jak masz 18 cm to pójdziesz się pochwalić a jak masz 8 cm to nie pójdziesz bo i czym się chwalić.
 
Do góry