• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Siłownia a zabieg podcięcia wędzidełka laserem

Cinek16

New member
Dzień dobry, dwa tygodnie temu miałem podcięte wędzidełko penisa laserem, rana wygoiła się praktycznie do zera, może 1 milimetr został ranki, moje pytani czy mogę wrócić na siłownie i normalnie ćwiczyć? Lekarz który mnie zoperował twierdził że na drugi dzień mogę wrócić na siłownie jednak po tygodniu od zabiegu obudziłem z krwią na pościeli, przeraziłem się, po czym przestałem ćwiczyć. Rana jest wygojona, jutro mija 2 tyg od zabiegu. Czy waszym zdaniem mógłbym wrócić do siłowni i czy można sobie ulżyć delikatnie ręką, nie mówię to u seksie. Trochę mi się w głowie przewraca już od postuchy. Pozdrawiam
 

mati12

Well-known member
Cześć Jeżeli miałeś robione tylko węzidełko jak najbardziej możesz wrócić do aktywności fizycznej na siłowej jeżeli nie masz opuchniętego i nic nie krwawi to delikatnie możesz się pobawić a tylko nie przesadz by czegoś nie uszkodzić w razie czego zaczekaj jeszcze tydzień
 

Cinek16

New member
niesety nie wytrzymałem, 2 tyg przerwy, i z tej mikro jeszcze rany jakaś krew poszła, dramat jakiś ale goi się z teego co patrze po zabiegu napletek schodzi bardzo nisko przy wzwodzie więc opłacało się mimo tego że teraz jest cierpienie
 

Podobne tematy

Do góry