• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg - Warszawa

rob555

New member
szukalem na forum ale niestety nie znalazlem odp na moje pytanie.
czy jest tu jakas osoba ktora jest w stanie powiedziec mi czy wydluzenia wedzidelka jest refundowane przez nfz? jezeli tak to w jakiej przychodni na mokotowie mozna zrobic taki zabieg?
 

onyx

New member
witam

gdzie w Warszawie na ten moment moge przejsc operacje stulejki lub plastyki zeby nie czekac na wizyte i zabieg kilka miesiecy. zalezy mi na czasie, prosze o opinie prywatych wizyt jak i rowniez normalnie. oczywiscie prosze o sprawdzone kliniki.
co sadzicie o zakoscielnym na nowolipiu?

pozdrawiam i prosze o odp
 

emik

New member
Z prywatnych i plastyki, to chyba wszyscy polecaja wlasnie Zakościelnego i Perdzyńskiego z czego u drugiego ceny sa z tego co czytalem 2x wyzsze niz u reszty.
 

onyx

New member
aha dzieki za info ;) a mam jeszcze pytanie wiecie ile czasu czeka sie na 1 wizyte i pozniej zabieg w centrum medycznym wola? chodzi tu o refundowany zabieg i wizyte, bo u zakoscielnego na nowolipiu to juz wiem ,ze okolo tygodnia na wizyte i zabieg -koszt okolo 1000zł :) zalezy mi zeby to zrobic sprawnie szybko i jak najlepiej ;)

pozdrawiam
 

emik

New member
Wrocilem stamtad chwile przed tym jak Ci odpisalem. Dostalem najwczesniejszy temin wizyty - 26.05. Co do zabiegu, to moge powiedziec po wizycie ;)
 

onyx

New member
ale wróciłeś dopiero z wizyty a teraz 26 maja zabieg ale w centrum medycznym wola darmowo czy onkolog prywatnie? Proszę o odp
 

krecik97

New member
Jestem równo 2 tygodnie po zabiegu z Centrum Medycznym Wola, na wizytę czekałem miesiąc a na zabieg 2 tygodnie. Wszystko na NFZ.
 

emik

New member
Wlasnie wrocilem z konsultacji u doktora Leszczyńskiego.
Stwierdzil, ze szerokie wedzidelko i narazie przeciecie, jak nie bedzie ok wciaz, to obrzezanie.
Oczekiwalem i mam nadzieje, ze skonczy sie na samym wedzidelku, przy czym stwierdzil, ze nie wie skad w Internecie biora sie opowiesci o wydluzaniu wedzidelka, bo jedyne, ktore sie wydluza, to w jezyku.
Tak czy owak zabieg 09.07, pierwszy mozliwy termin byl na 02.07.
Ponoc odrazu po mnie wypuszcza do domu
 

hasin

New member
to emik musisz czekac miesiac na zabieg. ja mialem u doktora zakoscielnego zabieg. tylko ,ze u mnie problem pojawial sie podczas wzwodu: wtedy schodzil napletek ale juz nizej ciezko bylo sciagac u sprawialo to bol. poszedlem na zabieg wydluzenia wedzidelka i juz jestem tydzien po zabiegu ale juz widze ,ze jednak mam zwezenie napletka i chyba kolejny zabieg bedzie potrzebny :/ tylko ,ze u mnie w stanie spoczynku napletek schodzi wogole bez zadnego problemu a problem zaczyna sie dopiero podczas wzwodu. nie chcialbym miec obrzezania tylko plastyke napletka ale doktor powiedzial ,ze plastyke najlepiej wykonywac w stulejce wrodzonej a a nabytej najlepszym rozwiazaniem jest obrzezanie ktorego nie chcialbym :/ narazie poczekam az sie wygoi wedzidelko i pozniej postanowie co dalej.

emik pisz po zabiegu jak tam jakosc wykonania zabiegu w cmw ;)

pozdrawiam
 

kasiag

New member
Doktor Jan Skarbek Kiełłczewski - N A J L E P S Z Y urolog w Warszawie.Przyjmuje w Centrum Medycznym Wola. Wie co mówi i robi. Przy tym dobry i bardzo kulturalny człowiek z dużym poczuciem humoru.Pan doktor przeprowadzał zabieg usunięcia stulejki u mojego 16 letniego syna. Wg opinii innych pacjentów, którzy mieli ten sam zabieg, miało bardzo boleć a okres rekonwalenscencji długi. Mój syn po zabiegu czuł się bardzo dobrze i w bardzo krótkim okresie doszedł do siebie bez środków przeciwbólowych.Jest zatem bardzo ważne kto operuje i jakim jest fachowcem.Oby więcej takich wspaniałych lekarzy i ludzi.
 

przerażony

New member
Panie i Panowie. Potrzebuję iść do dobrego urologa w Warszawie. A jestem jak dziecko we mgle. Jest ich mnóstwo.

Potrzebuję porady. Ratujcie. Chcę pójść do dobrego urologa, który mnie zdiagnozuje (stulejka na bank), a potem wykona zabieg. Boję się straszliwie. Znacie jakiegoś dobrego urologa w Warszawie? I jak kształtują się ceny?
 

emik

New member
Spoko, nie masz sie co bac. Zabieg obowiazkowo trzeba zrobic jesli zachodzi taka potrzeba.

Zalezy czy chcesz robic w ramach NFZ za friko (tutaj popularne jest Centrum Medyczne Wola lub IBIS, z czego drugie nie wiem czy ma jeszcze umowe z NFZ) czy odplatnie (Wojciech Perdzyński, (chyba ok 2300zl) lub Zakościelny z Nowolipia (ok 1000-1300) , ew Ogrodnik z Michalina). Kwoty orientacyjne, do tego dodatkowo platne lub nie wizyty kontrolne.

Pamietaj tylko, ze w przypadku opcji z NFZ najpierw idziesz do lekarza pierwszego kontaktu/rodzinnego i prosic o skierowanie do urologa. Jak zapyta ocb, to mowisz i bez patrzenia wypisze. Niektorzy tez polecaja zaszczepic sie wczesniej na Zoltaczke typu B tak na wszelki wypadek.
 

przerażony

New member
No to w grę wchodzi tylko lekarz pierwszego kontaktu... Dzięki za szybką odpowiedź. Teraz mam kilka następnych pytań (w końcu jestem jak dziecko we mgle).

Z tym skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu idę gdzie chcę (gdzie mają kontrakt z NFZ) czy on mnie skieruje gdzieś konkretnie?
 

Podobne tematy

Do góry